REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1458394
Nasza klasa jest na medal – Witamy ponownie

Klasa 2c ponownie  uczestniczyła w zajęciach warsztatowych w ramach programu „Nasza klasa jest na medal”. Podczas zajęć dzieci miały okazję rozmawiać z naszym gościem na temat znaczenia zwycięstwa i porażki w ich życiu. Jak uniknąć porażek? Na te pytania i wiele innych próbował odpowiedzieć nasz gość.  Po burzliwych rozmowach i przygotowanych scenkach tematycznych stwierdziliśmy zgodnie, że niezależnie od sytuacji zwycięstwo zawsze przynosi sporo satysfakcji. Podnosi poczucie naszej wartości i przygotowuje do kolejnych zmagań. Dziękujemy naszemu gościowi za bardzo ciekawe i pouczające zajęcia.
Uczniowie klasy 2c

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.