REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483243
Rozpoczynamy polsko-węgierski projekt eTwinning

Uczniowie klasy 4c rozpoczęli pracę w ramach polsko-węgierskiego projektu eTwinning WELCOME TO EARTH - GOLDEN RECORDS FOR ALIENS. Ideą projektu jest stworzenie "Złotych dysków" o naszej planecie, aby wysłać je w kosmos jako zaproszenie dla obcych cywilizacji. Inspiracją są 2 Złote Dyski, które zostały umieszczone na pokładzie obu sond Voyager wysłanych w przestrzeń kosmiczną w 1977 roku. Nasi uczniowie będą przygotowywać informacje o partnerskich krajach, planecie i osiągnięciach ludzi, aby przedstawić je kosmitom. Partnerem naszego projektu jest węgierska szkoła w Dunakeszi.

Tradycyjnie pierwszą aktywnością w projekcie jest przygotowanie wizytówki szkoły i ekipy. Wspólnie z uczniami klasy 4c przygotowaliśmy krótki materiał filmowy: LINK DO FILMU

Iwona Kowalik


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.