REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1458414
W projekcie SNOPP poszukujemy plastiku

Uczestnicy projektu SNOPP (Say No to Plastic Pollution) określali wpływ plastiku na nasze życie oraz jego wpływ na środowisko naturalne. Zaskakujące, jak dużo plastiku jest wokół nas. Uczniowie klas 5d i 5e zapisywali swoje pomysły na mapach myśli. Kolejnym zadaniem było przygotowanie listy pytań do ankiety, którą przeprowadzimy w szkołach w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i Polsce, biorących udział w projekcie. Uczniowie pracowali w grupach, w których tworzyli pytania, a nasze propozycje zamieściliśmy na stronie TwinSpace projektu, gdzie zbierane są pomysły wszystkich partnerów. Oto jak wyglądała nasza praca LINK DO POKAZU ZDJĘĆ.

Na kolejnych zajęciach uczniowie dokładnie przejrzeli swoje szkolne plecaki, aby sprawdzić ile plastiku w nich mają. Wszystkie odkrycia przedstawiliśmy w języku angielskim na krótkim nagraniu filmowym:PLASTIC THINGS IM MY SCHOOL BAG.

Zakończyło się także międzynarodowe głosowanie na logo naszego projektu. Wybraliśmy projekt wykonany przez ucznia ze szkoły podstawowej w Mayflower Primary School w Leicester w Wielkiej Brytanii.


Iwona Kowalik

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.