REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1458347
Wycieczka
Dnia 5 października 2018 r. odbyła się wycieczka dla uczniów, którzy z ponadprzeciętnym sukcesem zakończyli  rok szkolny 2017/2018. O godz. 7.00 wyruszyliśmy do Krośnic.
Tam czekał na nas bajkopisarz, który zaprosił uczniów do bajkowej gry terenowej, w której należało wykonać kilka zadań zespołowych. Po zakończonej grze bajkopisarz wraz z postaciami ze swoich bajek wyśpiewali przy dźwiękach lutni przepiękną historię krasnoludków.
Uczniowie i panie opiekunki bardzo chętnie dołączyli do bajkowego chóru.

Następnym punktem programu była wizyta w pijalni soków „Malinea”.Dowiedzieliśmy się tam jak ekologicznie i zdrowo wytwarza się  soki oraz dżemy i konfitury. Wielu z nas spróbowało tych wspaniałych specjałów znad Baryczy. 
Za pomocą autokaru przedostaliśmy się nad Stawy Milickie, gdzie obserwowaliśmy ptaki i przyrodę. 
A na koniec odbyło się ognisko. Po tylu atrakcjach kiełbaski z milickiego ogniska smakowały naprawdę wybornie. Bawiliśmy się świetnie!


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.