MAM TALENT

SZKOLNY KONKURS ,,MAM TALENT”

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV – VI, którzy chcą zaprezentować na forum szkoły swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent.

2. Prezentacja może mieć formę sceniczną, muzyczną lub plastyczną (piosenka, taniec, kabaret, iluzja, itp.).

3. Konkurs składa się z dwóch etapów:

-etap I: eliminacje odbędą się 07.03.2019r.

-etap II: finał 21.03.2019r.

4. Do konkursu dopuszczone zostają jedynie te występy, które nie zagrażają zdrowiu i życiu uczestników konkursu oraz publiczności. Niedozwolone jest wykonywanie niestosownych gestów, ruchów, tańców oraz wykorzystanie niestosownych piosenek czy używanie wulgarnych słów.

5. Do udziału zaproszeni są zarówno wykonawcy indywidualni, jak i grupy prezentujące swój talent.

6. Prezentacja nie powinna być dłuższa niż 5 minut.

7. W przypadku utworu muzycznego prezentacja dotyczy jednej piosenki lub utworu, a wykonawca może wystąpić z własnym akompaniamentem lub zespołem. Podkład muzyczny może być nagrany na pendrive.

8. Uczestnicy konkursu mają obowiązek dostarczyć niezbędne pomoce do swojego występu do dnia 07.03.2019r. W przeciwnym wypadku występ może być niedopuszczony do udziału w konkursie.

10. Uczestnicy prezentują swoje umiejętności według ustalonej wcześniej kolejności.

11. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie wypełnionej Karty zgłoszenia (karty będą umieszczone na tablicy Samorządu Szkolnego) do 01.03.2019r. Wypełnione karty oddajemy do opiekunów Samorządu Szkolnego – Anna Sobieska i Marta Herkt