REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1990239
Spotkania z ciekawymi ludźmi - ,,Australia jakiej nie znacie”

Klasa 2c ukończyła swój projekt ,,Kontynenty”. Ostatnim kontynentem, który poznaliśmy był najmniejszy kontynent pod względem wielkości - Australia. Naszą wiedzę udało nam się podsumować lekcją, którą poprowadziła z nami Pani Justyna, w ramach zajęć ,,Spotkania z ciekawymi ludźmi”. Nasz gość pochodzi z Australii. Przyleciał do Polski nauczyć się języka polskiego. Dzięki temu, my mogliśmy utrwalić sobie słownictwo z języka angielskiego. Podczas lekcji dowiedzieliśmy się ciekawych informacji o tym kontynencie oraz wiele ciekawostek o Sydney, największym mieście w Australii, gdzie mieszka pani Justyna. Ponadto obejrzeliśmy dużo zdjęć o Australii z prywatnych zbiorów naszego gościa. Lekcja bardzo nam się podobała. Pani Justyna podziękowała nam za ciekawą lekcje języka polskiego.

Małgorzata Symber

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.