REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 2002390
Sukces na Olimpiadzie Destnation Imagination 2019

III miejsce otrzymały Kreatywne Dziki w wyzwaniu improwizacyjnym, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination 2019.

Drużynę tworzą Ania Lotko, Lilka Knichnicka, Kalina Jasieniecka, Małgosia Dratwa, Bianka Dąbrowska, Mateusz Czerniec i Artemii Palnitki. Ta wspaniała siódemka od początku roku szkolnego pracowała nad wyzwaniem drużynowym - improwizacyjnym oraz nad zadaniem “Na już”, aby jak najlepiej poradzić sobie na olimpiadzie. Poznali ciekawe postacie z monet, łączyli skojarzenia nie do połączenia i tworzyli przedstawienia “na poczekaniu”, niejednokrotnie nie używając słów. Z różnych, nieoczywistych przedmiotów budowali wieżę i mosty w zaledwie pięć minut i uczyli się współpracować w trudnych warunkach.

Ostatecznie spisali się na medal. Poradzili sobie z zadaniami mimo stresu i niewiadomej, którą cechuje improwizacja i zadanie “Na już”, dlatego tym bardziej jestem dumna z mojej drużyny i cieszę się z tego sukcesu.


Martyna Drzewiecka

 

III miejsce otrzymały Kreatywne Dziki w wyzwaniu improwizacyjnym, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination 2019. Drużynę tworzą Ania Lotko, Lilka Knichnicka, Kalina Jasieniecka, Małgosia Dratwa, Bianka Dąbrowska, Mateusz Czerniec i Artemii Palnitki. Ta wspaniała siódemka od początku roku szkolnego pracowała nad wyzwaniem drużynowym - improwizacyjnym oraz nad zadaniem “ Na już”, aby jak najlepiej poradzić sobie na olimpiadzie. Poznali ciekawe postacie z monet, łączyli skojarzenia nie do połączenia i tworzyli przedstawienia “ na poczekaniu”, niejednokrotnie nie używając słów. Z różnych, nieoczywistych przedmiotów budowali wieżę i mosty w zaledwie pięć minut i uczyli się współpracować w trudnych warunkach. Ostatecznie spisali się na medal. Poradzili sobie z zadaniami mimo stresu i niewiadomej, którą cechuje improwizacja i zadanie “ Na już”, dlatego tym bardziej jestem dumna z mojej drużyny i cieszę się z tego sukcesu.

Martyna Drzewiecka

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.