REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 2004490
ODYSEJA UMYSU- KOLEJNY RAZ JEDZIEMY DO GDYNI!!!

Krótko przypominając: Odyseja Umysłu® to program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, którego celem jest rozwój zdolności twórczych, jakie posiada każdy młody człowiek.
Dla naszej szkoły to już siódmy rok przygód z Odyseją Umysłu. Od pierwszych zajęć uczniowie w pełni zaangażowali się do pracy. Nie marnując czasu, tworzyli coś z niczego. Jak zawsze uśmiechnięci, zgodnie współpracujący rozmyślali nad tematami.
W tym roku szkolnym do Eliminacji Regionalnych przygotowywały się 4 drużyny. Trzy z nich wystartowały w konkursie ubiegając się o wyjazd na kolejny etap, a jedna najmłodsza grupa JUNIORKÓW zaprezentowała się poza konkursem.
Kilka dni temu odbyły się eliminacje we Wrocławiu. Drużyny stanęły w ogniu pytań sędziego sceny, ale jak widać na załączonych zdjęciach, nie bali się i uśmiech nie schodził z ich twarzy. Była też chwila na zabawę, tuż przed zadaniami spontanicznymi. Nasi Odyseusze z dwóch drużyn rozwiązali zadania otrzymując najwyższą liczbę punktów. Brawo!!!
Najmłodsza grupa doświadczyła niesamowitych emocji podczas wręczania medali. A dlaczego? Oto sam OMER wręczył im medale.
Mamy ogromną przyjemność pochwalić się, że wszystkie trzy drużyny awansowały i niebawem wystąpią w Gdyni na Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu. Już po raz czwarty będziemy reprezentować naszą szkołę na poziomie krajowym. Szczegółów nie zdradzamy, bo konkurs wciąż trwa.
Zajęcia w szkole odbywają się pod okiem czujnych trenerów, czyli Pani Małgorzaty Łabentowicz, Pani Renaty Doroby, Pani Zuzanny Czyszczoń i Pani Małgorzaty Dobruckiej.
Wszystkim naszym Odyseuszom życzymy POWODZENIA!

Trenerki

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.