REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1804736
MAM TALENT

I edycja szkolnego „Mam Talent” w naszej szkole okazała się ogromnym sukcesem. Konkurs podzielony był na dwa etapy: eliminacje, które odbyły się 7 marca oraz finał 21 marca.

Zainteresowanie dzieci było zaskakująco duże. Uczniowie przez  kilka tygodni przygotowywali się do występów. Na szkolnych  korytarzach ćwiczono układy taneczne. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem i chęcią przygotowywali się do pokazu. W eliminacjach wzięło udział wielu uczestników, którzy walczyli o wejście do ścisłego finału. W finale  mogliśmy zobaczyć 20 różnych występów, od śpiewu przez taniec i sztuczki karciane. Występy uczestników były na bardzo wysokim poziomie, wszyscy byli znakomicie przygotowani. Emocje dało się odczuć za kulisami a i publiczność nie stroniła od braw.

Występy oceniała szanowna Komisja w składzie, której zasiedli nauczyciele: pani Martyna Drzewiecka,  pani Marzena Sakowicz oraz wicedyrektor  pani Grażyna Warchoł. Nad całością czuwała pani Marta Herkt,  Anna Sobieska - opiekun Samorządu Uczniowskiego

 

Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek: lnianą torba, cukierki, notes. Natomiast zwycięscy otrzymali dodatkowo statuetkę oraz czek.

Nagrody główne przyznane zostały w dwóch kategoriach:

Soliści – zwycięzca Piotrek Biernacki

Zespół – Nina Topolnicka i Veronika Matviienko

 

Dziękujemy naszym uczniom, że w tym wyjątkowym dniu podzielili się z nami swoimi pasjami, gdyż odkrywanie talentów to fascynująca przygoda i wspaniała zabawa. Prawdą okazało się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować…

Do zobaczenia za rok.

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.