REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1804746
1C I 2A NA WYCIECZCE W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

W dniach 9-10 maja klasy 1c i 2a uczestniczyły w wycieczce do Szklarskiej Poręby. Gdy wyjeżdżaliśmy z Wrocławia wszystko wskazywało na to, że spędzimy dwa dni w deszczu. Ale cóż… prognozy się nie sprawdziły. Na niebie bardzo często pojawiało się słońce, które towarzyszyło nam podczas pieszych wycieczek po Karkonoszach. W ciągu dnia spacerowaliśmy górskimi szlakami docierając w piękne miejsca. Mimo, że nogi nas trochę bolały, to nie zrezygnowaliśmy z wieczornej zabawy na powietrzu i ogniska z pieczeniem kiełbasek. Starczyło nam też sił na wspólne gry. Wszyscy wróciliśmy do domu szczęśliwi i nieco zmęczeni. Ale przecież o to chodziło:) Spędzić wesoło czas w miłym towarzystwie kolegów i koleżanek z klasy oraz ze szkoły.

M. Łabentowicz,  R. Piotrowska- Kruczek

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.