Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1882286
Brązowy medal Mistrzostw Wrocławia w Tenisie Stołowym dziewcząt!

Magdalena Nieplowicz oraz Justyna Rojek-Nowosielska zajęły trzecie miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w Tenisie Stołowym !!!

Jest to największy sukces naszych dzieci w tej dyscyplinie sportu. Dziewczynki pokonały w swojej grupie Szkołę Podstawową nr 74 wynikiem 2:1 oraz uległy późniejszym triumfatorkom SP nr 37 - 1:2. W półfinale przegraliśmy minimalnie znów 1:2 ze Szkołą Podstawową nr 91 i w decydującym meczu o brązowy medal wygraliśmy ze Szkołą Podstawową nr 85 - 2:1 !!!

Trzecie miejsce dało naszej szkole awans na Finały Strefy Wrocławskiej, gdzie mierzyć będziemy się z innymi szkołami m.in. z powiatu oleśnickiego czy wołowskiego.

W Mistrzostwach Wrocławia brali również udział nasi chłopcy w składzie:  Mikołaj Wieczorek, Maksymilian Nowotnik oraz Stasiu Odo.

Na sześć szkół zajęli oni piąte miejsce, co też jest największym sukcesem w naszej szkole jeśli chodzi o kategorię chłopców.

Serdecznie gratulujemy wielkich osiągnięć i dziewczynkom życzymy powodzenia w Finale Strefy Wrocławskiej, który odbędzie się 12 marca w Brzegu Dolnym.

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.