REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1882251
GALA TALENTÓW ŚLĘZY WROCŁAW

13 lutego w środę odbyła się trzecia edycja gali Talenty Ślęzy. Zostali na niej wyróżnieni młodzi sportowcy akademii i przodujące drużyny sekcji koszykarskiej oraz piłkarskiej. Wśród wyróżnionych znalazły się młodziutkie koszykarki z Naszej Szkoły rocznik 2010 i 2011.

Dziewczynki odbierały nagrody na specjalnie do tego przygotowanej scenie, przed licznie zgromadzonymi gośćmi w świetle fleszy i towarzystwie kamer. Maja, Hania, Lena, Kasia i Magda to zawodniczki z dumą reprezentujące Naszą Szkołę, podczas celebracji 12 kolejnych miesięcy historii najstarszego klubu Sportowego. Magda została dodatkowo nagrodzona statuetką dla Talentu Roku w roczniku 2011. Gratuluję wszystkim laureatkom Gali i jestem pewna, że kolejny rok to następne sukcesy z udziałem naszych młodziutkich sportowców. Zapraszam do obejrzenia relacji ze spotkania na SPORTS CHANNEL SPORTGAME oraz zdjęć na stronie Ślęzy Wrocław, Gazety Wrocławskiej, wyborcza.pl.  Poniżej parę zdjęć ze środowego wydarzenia.

Pozdrawiam Katarzyna Krychowska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.