REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1882244
Finał Strefy Centrum w Tenisie Stołowym - awans dziewczynek i chłopców!

Po raz drugi Nasza Szkoła była organizatorem Finału Strefy Centrum w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.

Zawody odbyły się w hali sportowej tuż przed feriami. W turnieju dziewczynek naszą szkołę reprezentowały Magdalena Nieplowicz oraz Justyna Rojek-Nowosielska. Do zawodów zgłosiło się siedem szkół podstawowych. Nasze zawodniczki spisały się bardzo dobrze, wygrały trzy mecze przegrywając tylko jeden w wyniku czego zajęły drugie miejsce w turnieju. Tym samym uzyskały awans na Mistrzostwa Wrocławia.

Chłopcy również spisali się wyśmienicie. Spośród dziewięciu szkół, które brały udział w zawodach Nasza Szkoła zajęła drugie miejsce i również wywalczyła awans na Mistrzostwa Wrocławia, które odbędą się 20 lutego br.

Chłopcy w składzie: Mikołaj Wieczorek, Maksymilian Nowotnik oraz Stasiu Odo wygrali trzy spotkania i tylko jeden mecz przegrali.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zbliżających się zawodach.

Zapraszamy również do galerii zdjęć w zakładce „Sport w Naszej Szkole”.

Bogumił Włodarczyk

Dawid Mikoś

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.