REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1882294
I LIGOWY MECZ FutureNet ŚLĄSK WROCŁAW – ZB Pruszków

Tym razem chłopcy trenujący koszykówkę w klasach II- III , mieli zaszczyt wyprowadzać na parkiet zawodników Śląska Wrocław. Ubrani w barwy klubu młodzi koszykarze dumnie kroczyli przez parkiet wraz ze starszymi kolegami reprezentantami Naszego Miasta. W przerwie rozgrywanego spotkania Nasi uczniowie rozegrali mecz pokazujący ich umiejętności. Aplauz publiczności był dowodem na to, że chłopcy są na właściwym miejscu, a ich praca na treningach daje wspaniałe efekty. Dodam, że kosze były zawieszone na wysokości 3m, a piłka którą grali miała rozmiar 7( trenują 5tką)! Spiker relacjonujący spotkanie nie omieszkał o tym poinformować zgromadzonych w hali, dlatego każdy trafiony kosz nagradzany był jeszcze większymi brawami.

Bardzo się cieszę, że sport jest tak popularny w Naszej Szkole, że rodzice są bardzo zaangażowani i często uczestniczą w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych. Dziękuję wraz z trenerem Dawidem Mikosiem za dostarczone emocje i godne reprezentowanie Naszej Szkoły.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w Naszej galerii oraz na stronę Śląska Wrocław

Pozdrawiam Katarzyna Krychowska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.