REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1882223
Mini koszykówka dziewcząt – 3 miejsce w finale strefy Centrum Wrocław!

Reprezentacja dziewcząt w koszykówce zajęła 3 miejsce w rozgrywkach strefy Centrum Wrocław! Nasze zawodniczki wywalczyły awans do finału mistrzostw Wrocławia, gdzie będą rywalizować wśród najlepszych 9 szkół z naszego miasta. W pierwszej rundzie dziewczynki wygrały dwa spotkania grupowe z SP 97 i SP 81. W kolejnej rundzie zajęliśmy drugie miejsce w grupie za SP 47, wyprzedzając SP 17 i SP 90. W finale strefy Centrum po przegranym półfinale z SP 67, wygraliśmy mecz o 3 miejsce z reprezentacją SP 23 i tym samym zajęliśmy 3 miejsce premiowane awansem do finałów miejskich! Dodatkowo cieszy fakt, że mieliśmy najmłodszą drużynę w rozgrywkach! Trzymamy kciuki za kolejny dobry występ.

Dawid Mikoś

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.