Turniej Akademii Ślęzy Wrocław

W sobotę 1 grudnia uczennice klas 1-3 Naszej Szkoły rozegrały kolejny turniej Akademii Koszykówki na hali AWF Wrocław.

Dla dziewczynek z klas 1, w tym roku szkolnym rozpoczęła się przygoda z koszykówką. Zarówno dzieci jaki i rodzice są mocno zaangażowani w realizację marzeń sportowych, nasza grupa była najliczniejsza na turnieju, a dziewczynki mogły pochwalić  się umiejętnościami zdobytymi na treningach.

Zawodniczki miały okazję poznać koleżanki trenujące w innych szkołach. Na boisku zamiast rywalizacji dominowała przyjazna atmosfera. Doskonale bawili się wszyscy uczestnicy spotkania.

Cieszę się, że koszykówka jest tak popularna w Naszej Szkole i oby trwało to jak najdłużej.

Z koszykarskim pozdrowieniem trener Katarzyna Krychowska.