REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1804735
ROWEROWY MAJ

Kolejna edycja kampanii Rowerowy Maj już za nami.

Akcja miała na celu promowanie zdrowego trybu życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. Rowerowy Maj poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Każdy uczeń, który w maju przyjechał do szkoły w aktywny sposób: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymał naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dla najaktywniejszych uczestników były atrakcyjne nagrody: worko – plecaki, kubki, dzwonki, pokrowce na siodełko oraz odblaskowe naklejki.

W każdej szkole wyłoniono najaktywniejszą klasę, która wgrała wycieczkę.

W naszej szkole jest to klasa 3a! Nasza szkoła zajęła 8 miejsce w rankingu dużych szkół.

Nasza frekwencja wyniosła 33.3%.

W przyszłym roku również startujemy w nadziei, że będzie jeszcze lepiej!


 


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.