REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1804766
Wycieczka klasy I c do Radia Wrocław

19 kwietnia klasa 1 c wybrała się na wycieczkę do siedziby Radia Wrocław przy ul. Karkonoskiej. Uczniowie mieli okazję zwiedzić Muzeum Radia, w którym zobaczyli pierwsze odbiorniki radiowe, zabytkowe mikrofony, aparaturę pomiarową, pamiątki, zdjęcia i dokumenty. Wielką atrakcją dla dzieci były odwiedziny w studiu, z którego nadawany jest program Radia Ram. Podczas audycji na żywo prowadzonej przez Panią Monikę Jaworską uczniowie opowiadali o pogodzie i sposobach spędzania czasu wolnego przy deszczowej aurze. Na zakończenie klasa zwiedziła salę koncertową Radia Polskiego.

Kamila Sobaszek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.