REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1485382
RYCERSKA PRZYGODA

6 maja  uczniowie klas drugich przemierzali szkolne korytarze w przepięknych strojach księżniczek i zacnych rycerzy. Wszystko to za sprawą gościa, który przybył do naszej szkoły , by przybliżyć dzieciom czasy epoki średniowiecza. By nadać ważności temu dniu, dzieci w ten odległy i zamierzchły czas przeniósł przedstawiciel Bractwa Rycerskiego.  Podczas wspólnego spotkania uczniowie zapoznani zostali z bronią, zwyczajami i historią rycerstwa.

Dzisiejsze zajęcia były wstępem do czekającej dzieci wycieczki do zamków. Podczas eskapady nie zabraknie wielu atrakcji, między innymi: wejście na wieżę, gry fabularnej “Zdobywanie Zamku, konkursu łuczniczego i ogniska z kiełbaskami.

Teraz nie zostało nic innego jak odliczanie kolejnych dni dzielących dzieci od wycieczki oraz przygotowywanie strojów rycerskich.

Joanna Petri i Dorota Gołębiowska

1 2 3 4 5 6 7

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.