MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY KWIATY DLA MAMY

13 czerwca w MBP przy ul Kolistej we Wrocławiu odbyło się uroczyste rozdanie nagród i wystawa pokonkursowa XV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Kwiaty dla mamy. Współorganizatorem wystawy jest SP nr 24.

Na konkurs plastyczny „Kwiaty dla Mamy” wpłynęło około 300 prac ze szkól podstawowych i warsztatów plastycznych prowadzonych przez nauczycieli- plastyków. Wśród nich znalazły się  prace malowane na szkle, akwarele, orgiami, decoupage. Uczniowie naszej szkoły z klasy 1b, 2a i 2b pod okiem swoich wychowawców, wykonali prace plastyczne, które wzięły udział w konkursie.

Wśród wyróżnionych prac - Lena Bylicka uczennica klasy 2a, otrzymała wyróżnienie.

Natomiast prace : Weroniki Kordeusz- kl. 1b, Vanessy Lenik – kl. 1b, Aleksandry Rutkowskiej- kl. 1b, Gabrysi Brazukiewicz- kl.1b,  Martyny Tomusiak- kl. 2a, Kamili Patory – kl. 2a, znalazły się na wystawie pokonkursowej  w MBP przy ul Kolistej we Wrocławiu. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a nasza szkoła - pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.

Wszystkim  serdecznie gratulujemy.

Joanna Petri