REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1965836
SZKOLNY PRZEGLĄD PIĘKNEGO CZYTANIA

18 czerwca odbyła się druga edycja „Szkolnego przeglądu pięknego czytania”. Uczestnikami przeglądu byli wyłonieni w klasowych eliminacjach uczniowie klas pierwszych i drugich. Przegląd odbywał się w dwóch etapach. Pierwszy polegał na prezentacji wcześniej przygotowanego i dowolnie wybranego fragmentu prozy. Podczas drugiego etapu uczestnicy losowali i czytali przed publicznością tekst nowy. Wystąpienia oceniało jury, w skład którego weszła Pani wicedyrektor Grażyna Warchoł i Pani Barbara Bierońska, pracująca w szkolnej bibliotece. Uczniowie prezentowali wysoki poziom umiejętności czytania i wykazali się pomysłowością w doborze repertuaru, co bardzo podobało się zgromadzonej publiczności. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w przeglądzie, a dwie uczestniczki – Aleksandra Kempińska z klasy 1b i Aleksandra Mącznik z klasy 2b – zostały wyróżnione otrzymując nagrody w postaci książek ufundowanych przez organizatorów przeglądu.

Kamila Sobaszek i Emilia Olejnik – Krupa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.