REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1965834
DZIEŃ RODZINNY W KLASACH PIERWSZYCH

25 czerwca uczniowie klas pierwszych zaprosili swoich bliskich na zorganizowane w szkole spotkanie rodzinne. Dzieci przygotowały występ, podczas którego śpiewały piosenki, recytowały fraszki szkolne i zaprezentowały wesoły taniec. Rodzice zostali obdarowani pięknymi pracami z tęczowym motywem. Po części artystycznej cała szkolna rodzina przeniosła się do sali gimnastycznej, gdzie czekały na wszystkich stanowiska z zadaniami sportowymi. Dzieci razem z rodzicami pokonywały przeszkody, grały w piłkę, strzelały z łuku i skakały na skakankach. Spotkanie było wspaniałą okazją do lepszego poznania się i zintegrowania zarówno dzieci, jak i rodziców. Impreza przebiegała w bardzo wesołej atmosferze, a jej zwieńczeniem był wspólny taniec. Całość przygotowały wychowawczynie klas pierwszych z pomocą Pani Katarzyny Krychowskiej, za którą serdecznie dziękujemy.

Wychowawcy klas pierwszych

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.