REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1458411
WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

26 września gościliśmy w Naszej Hali Sportowej Przedszkolaków, którzy uczestniczyli w zajęciach otwartych z gimnastyki korekcyjnej. Głównym celem zajęć była promocja wśród najmłodszych zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w lekcji i pilnie słuchały poleceń uczniów klasy IIIA, która tego dnia prowadziła zajęcia. Nasi uczniowie spisali się na medal, udowadniając tym samym, że ćwiczenia fizyczne sprawiają im dużo radości i satysfakcji.   Przedszkolaki zaś podeszły do zajęć z dużym zaangażowaniem. Lekcja sprawiła wszystkim wiele radości i miejmy nadzieję, że zachęciła do systematycznego dbania o sprawność fizyczną.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z lekcji:

1 2 3 4 5 6 7
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.