REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483219
Wrocławski Dzień Przedszkolaka

24.05.2014 r. na stadionie miejskim odbył się Wrocławski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu naszą szkołę w paradzie reprezentowały dzieci i rodzice z klasy 0a, 0b. Hasłem tegorocznej edycji było: Wrocław widziany z kosmosu. Impreza rozpoczęła się w samo południe.
Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na lądowanie gościa z kosmosu - Krecika. Aby ułatwić mu znalezienie stadionu, dzieci machały niebieskimi karteczkami, a na płycie  pojawiły się m.in. Odra, Most Grunwaldzki, wrocławskie ZOO i Sky Tower.
Przedszkolaki bawiły się w czterech strefach: Piratów, Rycerzy, Indian i w strefie kosmicznej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.