REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1560979
KLUB BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Wspólnie z dziećmi i wychowawczyniami świetlic podsumowaliśmy udział uczniów kl.I w ogólnopolskim programie „Klub bezpiecznego Puchatka” i w kl.II-III w międzynarodowym projekcie „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich”. Był to jednocześnie czas radości otrzymywanych dyplomów dla wszystkich uczestników i podziękowań dla prowadzących cykle zajęć.

Jednocześnie gratulujemy uczniom kl. III : Oli Zimoch, Ali Kwiatek, Julii Tomczyk, Kamili Wąs, Oli Słaby oraz Olkowi Sobolowi i Dawidowi Jakimowiczowi , którzy reprezentowali naszą szkołę w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczna szkoła”. Zajęliśmy 8 miejsce w województwie dolnośląskim i 42 w zestawieniu ogólnopolskim na 276 szkół biorących udział.

1 2 3 4 5

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.