IX EDYCJA KONKURSU DZIELI NAS PÓŁ WIEKU

W IX edycji konkursu  pod patronatem: pani poseł do Parlamentu Europejskiego Lidii Geringer de Oedenberg,  kina Nowe Horyzonty, Centrum Integracji i Rozwoju Społecznego oraz Księgarni ZaRogiem, wzięli udział uczennice i uczniowie od zerówki do klas maturalnych. W tym również uczniowie z klasy 3a  naszej szkoły. Tematem konkursu był PORTRET OSOBY STARSZEJ OD AUTORKI/AUTORA O CO NAJMNIEJ 50 LAT.. Nagrody zostały przyznane w następujących kategoriach: portretu literackiego, fotografii,  pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką.

W kategorii PORTRET LITERACKI

Dzieci ze szkół podstawowych nagrody i wyróżnienia otrzymali:

NAGRODY:

Lena Bylicka ze Szkoły Podstawowej nr 16, klasa 3a

WYRÓŻNIENIA:

Maja Napolska z SP 16, klasa 3a

Ola Słaby z SP 16, klasa 3a

Julia Lichocka z SP 16 , klasa 3a

W kategorii PORTRET PLASTYCZNY wyróżnienia otrzymali:

EWA GRZESINSKA z SP 16 , klasa 3a

ALA MUSZYŃSKA z SP 16 , klasa 3a

Nagrodzonych i Wyróżnionych organizatorzy zaprosili wraz z nauczycielami-opiekunami, rodzinami
i osobami portretowanymi na uroczystość wręczenia nagród, 10 czerwca
do kina Nowe Horyzonty przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Nauczycieli – opiekun  Joanna Petri