REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1697452
ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat), pochodzących z rodzin wielodzietnych (3+), których miesięczny dochód na członka rodziny nie przekracza 1500 zł brutto

Zajęcia poprowadzi artysta-plastyk, który wprowadzi dzieci w ciekawy świat rozmaitych technik twórczej pracy!

W trakcie zajęć dzieci poznają różnorodne materiały oraz techniki plastyczne, m.in. malowanie różnymi narzędziami (palcem, pędzlem, patykiem, gąbką, pęczkiem waty); rysowanie i malowanie na rozmaitych płaszczyznach o różnej fakturze i formacie, (na papierze, kartonie i płótnie; za pomocą różnych technik: kredką ołówkową, mazakiem, świecą, pastelą, malowanie farbą plakatową, akwarelą, tuszem; lepienie z różnych mas plastycznych; wycinanie z papieru, kartonu i tkaniny prac tematycznych, dekoracyjnych i abstrakcyjnych; wykonywanie prac z gazet, bibuły i szarego papieru.

Warsztaty będą się odbywać w dniach 18-22 sierpnia (I turnus) i 25-29 sierpnia (II turnus) w siedzibie Centrum (ul. Kuźnicza 29a) w godz. 9.00-11.00 (grupa młodsza) i 11.30-13.30 (grupa starsza)

Zapisy: biuro WCTD, ul. Kuźnicza 29a lub (71) 341 80 02 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.