REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1560970
Projekt „Książka”

Szkolny projekt edukacyjny już  zakończony. Po spotkaniu autorskim i lekcjach bibliotecznych przyszedł czas na najważniejszą część projektu - pisanie opowiadań przygodowych oraz rysowanie ilustracji. Najciekawsze i najładniejsze utwory zostały wybrane do zbioru opowiadań pt. "O czym piszą dzieci?". Uroczysta promocja naszej książki miała miejsce w bibliotece szkolnej. Autorzy z dumą czytali swoje opowiadania, a pozostali uczniowie z zainteresowaniem ich słuchali. Książka przypadła dzieciom do gustu, już od pierwszego dnia zbiór cieszył się dużym powodzeniem i każdy chciał go wypożyczyć. Egzemplarze książki "O czym piszą dzieci?" są dostępne w bibliotece szkolnej, wszystkich którzy nie zdążyli teraz przeczytać opowiadań zapraszamy po wakacjach. Gratulujemy autorom wspaniałych utworów i zachęcamy wszystkich do pisania kolejnych ciekawych historii.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.