REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1560986
STYPENDIA SZKOLNE

Informujemy, że  istnieje  możliwości złożenia od miesiąca lipca 2014 r. wniosków dot. stypendiów szkolnych. Wnioskodawcy, rodzice, składają wnioski do Wydziału Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Urzędu Miejskiego Wrocławia pokój Nr 526 A, V piętro przy

ul. G. Zapolskiej 4.

Formularze wniosków stypendialnych (aktualne wnioski w załączeniu do wydruku) wraz z aktualną informacją będą dostępne od lipca 2014 r. do pobrania na stronie internetowej WGP http://www.wroclaw.pl w zakładce: edukacja/stypendia/stypendia szkolne.

 

Zainteresowanych rodziców zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na w/w stronie internetowej.

Małgorzata Dobrucka

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.