REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1843408
XIII RADOSNA PARADA NIEPODLEGŁOŚCI

Już po raz trzynasty 11 listopada, na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości, ulicami naszego miasta przemaszerowała Radosna Parada Niepodległości. Tego dnia o godz.11:00, na pl. Gołębim rozpoczął się uroczysty apel niepodległościowy, po którym wyruszyła Radosna Parada Niepodległości.
W Paradzie wzięli udział kombatanci, harcerze, dzieci i młodzież wrocławskich szkół oraz władze miejskie i wojewódzkie. W tegorocznej Paradzie już po raz trzeci  uczestniczyli uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami. Wszyscy wyglądali pięknie i barwnie (przygotowana w szkole gazetka z okazji Dnia Niepodległości okazała się bardzo pomocna), jak przystało na tę okoliczność. Uczniowie mieli na głowach biało-czerwone wianki, koszulki z logo szkoły oraz najważniejszy symbol – orzeł biały, który swą wielkością zdominował wszystkich. Transparent naszej szkoły dumnie nieśli przyjaciele szkoły.

Wszyscy podążaliśmy ulicami Wrocławia radośnie obchodząc Święto Niepodległości. Radosna Parada Niepodległości zapadnie w pamięci naszym uczniom, rodzicom
i nauczycielom.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.