REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386386
NASZE SUKCESY

Miło nam poinformować, że w konkursie organizowanym przez Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w ramach XIII Radosnych Obchodów Święta Niepodległości nasi uczniowie z klasy 4a zdobyli ważne wyróżnienia. Zofia Biel – III miejsce za twórczy udział w konkursie plastycznym, pt.: „Baner internetowy, kartka mailowa”, Mikołaj Grzyb  – praca plastyczna znajduje się na wystawie prac wyróżnionych w Kościele Garnizonowym we Wrocławiu.

Nasi wychowankowie wystąpili na uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Słubickiej we Wrocławiu w dniu 18.11.2014 r.

Dodatkowo Szkoła Podstawowa nr 16 otrzymała wyróżnienie za aktywny i twórczy udział w XIII Radosnej Paradzie Niepodległości – nasz symbol - ORZEŁ BIAŁY podczas tegorocznej parady podbił serca wszystkich członków jury.

Serdecznie gratulujemy!

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.