REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1380753
Mecz pamięci koszykarki Teresy Kępki- Swędrowskiej

W dniu 22 listopada 2014r. o godzinie 16.30 w hali przy ul. Wojciecha z Brudzewa we Wrocławiu, zostanie rozegrany mecz pamięci Teresy Kępki-Swędrowskiej.

Ta wybitna i znakomita koszykarka odeszła od Nas zbyt wcześnie... Przyjaciele, koleżanki  i koledzy z koszykarskich parkietów całej Polski pragną upamiętnić tą niesamowitą  postać i serdecznie zapraszają na pokazowy mecz koszykówki. Zobaczyć możemy wiele znakomitych zawodniczek - Reprezentantek Polski, Reprezentantek Polski Plus i Maxi czy zespołów ligowych m.in. Martę Starowicz, Ilonę Mądrą, Katarzynę Madej, Małgorzatę Turską, Elżbietę Szeremet, Małgorzatę Kubiak, Małgorzatę Downar- Zapolską, Patrycję Czepiec- Golańską, Elżbietę Nowak czy Marię Lenczowską. W tym boju dziewczyny nie będą osamotnione i do wspólnej zabawy zaprosiły także kolegów z koszykarskich boisk Piotrka Pawlaka, Tomasza Szafrańskiego, Leszka Janczurę, czy Jerzego Kołodziejczaka.

Dla wielu z Nas Koszykówka jest nieodłączną częścią życia, kochamy ją i pragniemy się nią bawić, ale też i dzielić z Państwem. Dla koleżanek i kolegów z Reprezentacji Polski, z Martą Starowicz na czele, z którą Teresa Kępka- Swędrowska sięgała po medale Mistrzostw Świata czy Europy, to właśnie wyjątkowy moment, aby Basketem pobawić się i oddać w ten sposób hołd nie tylko znakomitej koszykarce, ale przede wszystkim wyjątkowej osobie. Wstęp wolny!!!

Zapraszam w imieniu organizatorów: Katarzyna Krychowska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.