REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1380905
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

„Jest taka piękna kraina,

Gdzie dzień się uśmiechem zaczyna.

Kiedy staniemy tak naprzeciw siebie,

Ty uśmiechnij się do mnie, a ja do Ciebie".

Kim jest człowiek życzliwy? Słownikowa definicja mówi, że jest to osoba nastawiona przychylnie i przyjaźnie, dobra i serdeczna.                                                                                 Z czego składa się życzliwość? Wystarczy zsumować uśmiech, miłe słowo i ciepłe spojrzenie.

21 listopada 2014 roku, w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień życzliwości”. Celem akcji było: kształtowanie postawy wzajemnej życzliwości, rozwijanie empatii, prawidłowych relacji międzyludzkich i stwarzanie okazji do przeżywania przyjemnych uczuć. Z okazji uczczenia święta,  uczniowie każdej klasy wybrali największego „życzliwka miesiąca”, który oprócz nagrody w postaci głosów
i gromkich oklasków od swoich kolegów i koleżanek otrzymał pamiątkowy dyplom.
W ciągu dnia nie zabrakło również zabaw przy muzyce oraz wspólnie wykonywanych prac integrujących zespoły klasowe. Dzień na długo zapadnie w pamięci dzieci, ponieważ nasi uczniowie wiedzą, że życzliwość rodzi życzliwość.

Bądźmy zatem życzliwi nie tylko w ten wyjątkowy dzień, ale przez cały rok.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.