Wyniki II KONKURSU PLASTYCZNO-JĘZYKOWEGO: "VALENTINE'S CARD"

WYNIKI II KONKURSU PLASTYCZNO-JĘZYKOWEGO: "VALENTINE'S CARD"

16 lutego 2015 roku, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 we Wrocławiu, odbyło się rozstrzygnięcie II Konkursu plastyczno-językowego pt. "VALENTINE'S CARD." Zwycięzcom wręczone zostały dyplomy i nagrody. W rywalizacji wzięło udział 45 uczniów klas I-IV.

Komisja konkursowa w składzie: Magdalena Marczak, Aleksandra Kaźmierska oraz Martyna Drzewiecka wytypowała zwycięzców.

I miejsce ex æquo: Nina Topolnicka 1b, Adam Szachewicz 1c, Olga Laskowska 2b

II miejsce ex æquo: Aleksandra Słaby  4a,  Julia MInartowicz 2a,  Jan Jaśkiewicz 1c

III miejsce ex æquo: Bartosz Topolnicki 4a,  Milena Szczyrba 2b, Marcin Kempa 1d,

Gerard Wierciński 2c

wyróżnienie: Adam Dolasiński 2e,  Adam Biel 2a

Prace zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu można było oglądać na wystawie w holu szkoły.

Wszyscy uczniowie wykazali się pomysłowością i oryginalnością. Komisja miała ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ mogła wybrać i nagrodzić jedynie kilka prac. Bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie konkursem i zachęcam do dalszej rywalizacji.

Organizatorka konkursu

Magdalena Marczak