XVI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim

12 marca w bibliotece szkolnej odbył się etap szkolny XVI Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Języku Angielskim. Mieliśmy przyjemność wysłuchać 16 uczniów z klas I-III oraz 5 uczniów z klas IV. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się znakomicie, konkurencja była bardzo duża. Do kolejnego etapu mogły jednak przejść tylko dwie osoby.

Miło nam ogłosić, że w finale naszą szkołę będą reprezentować Magdalena Nieplowicz (kl. 2a) oraz Zofia Biel (kl. 4a). Etap międzyszkolny odbędzie się 25 kwietnia w ZSP7 we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności naszym zwyciężczyniom, za które będziemy trzymać kciuki w kwietniu!

Koordynator

Aleksandra Kaźmierska