REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 2004521
Konkurs grafiki komputerowej „PISANKA WIELKANOCNA”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie grafiki komputerowej „ PISANKA WIELKANOCNA”. Konkurs organizowany jest przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we Wrocławiu przy współpracy Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i Stowarzyszenia PROGRESSIO. Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci grafiki komputerowej jako nowego środka wyrazu w twórczości artystycznej oraz tradycji chrześcijańskich, wypływających ze źródła Wielkiej Nocy, kształcenie wrażliwości estetycznej, wykorzystanie własnej wyobraźni i oryginalności pomysłów. Poniżej przedstawiam prace konkursowe.

Urszula Jędrzejak

1 2 3 4 5 6 7
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.