Szkolny konkurs „Wiedzy o krajach anglojęzycznych”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-IV do udziału w szkolnym konkursie

„Wiedzy o krajach anglojęzycznych”,

którego organizatorem jest pani Aleksandra Kaźmierska.

REGULAMIN KONKURSU:

I. Cele konkursu:

• poszerzanie wiedzy nt. krajów anglojęzycznych (ich kultury, geografii, ustroju itp.)
  • zachęcanie uczniów do brania udziału w przedsięwzięciach szkolnych
  • doskonalenie kreatywnego myślenia oraz umiejętności plastycznych

II. Termin składania prac do konkursu: 5 maja 2015r. (wtorek)

III. Zasady uczestnictwa:

• Chętni uczniowie zgłaszają swoje prace do nauczycieli języka angielskiego do dnia 5 maja 2015r. (wtorek). Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka, wraz z zaznaczeniem klasy.
  • Udział w konkursie jest indywidualny.
  • Uczestnicy biorący udział w konkursie występują w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-II i III-IV).
  • Praca na konkurs może być wykonana w języku angielskim dowolną techniką na kartce/brystolu/kartonie/szarym papierze o maksymalnym formacie A3 w postaci plakatu, mapy, słowniczka, gry, informatora itp.

Np.: mapa kraju anglojęzycznego z miejscami, które warto odwiedzić lub „wycinek” z informatora turystycznego nt. wybranego kraju. Interpretacja dowolna!

IV. Kryteria oceny:

Najlepsze prace zostaną wyłonione przez Jury, w skład którego wejdą nauczyciele języka angielskiego: pani Anna Wasiak, pani Magdalena Marczak, pani Aleksandra Kaźmierska.

Dokonując oceny Jury bierze pod uwagę: zgodność pracy z tematem konkursu, poprawność merytoryczną, estetykę wykonania pracy, pomysłowość i inwencję twórczą.

Lista laureatów zostanie wywieszona w holu szkoły.

Nagrody oraz dyplomy zostaną rozdane zwycięzcom na lekcjach języka angielskiego.

Serdecznie zapraszam!

Aleksandra Kaźmierska