REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483162
WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO – „KANGUR MATEMATYCZNY”

Znamy już wyniki konkursu matematycznego „Kangur matematyczny”.

W naszej szkole w konkursie udział wzięło 61 uczniów. Każdy z nich otrzymał nagrodę uczestnika – Magiczny wąż. Natomiast po ogłoszeniu wyników przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych na niektórych uczestników czekały dodatkowe nagrody i dyplomy. Najwyższy wynik w szkole oraz dyplom LAUREATA zdobył Mateusz Ciechowicz z klasy IV B. Dyplom z wynikiem bardzo dobrym otrzymał Bartłomiej Kozan z klasy IV A. Natomiast dyplomy z wyróżnieniem otrzymali: Hania Ciechowicz z klasy 3a, Weronika Wrona z klasy 3a, Adaś Dolasiński  z klasy 2e, Paweł Czujowski  z klasy 2e, Wojtek Listwan z klasy 2c, Gerard Wierciński z klasy 2c oraz Magdalena Nieplowicz
z klasy 2a.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH WYNIKÓW!

Urszula Jędrzejak


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.