REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483170
Świat smoków nie tak odległy od ludzkiego.... Wrażenia ze spektaklu ,,Smoki” PWST

W dniu 22 maja grupa świetlicowa X (klasa 2d), w ramach trwania świetlicy była na spektaklu ,,Smoki” w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu – pod opieką wychowawcy Anny Ziober i pani psycholog Marty Czapińskiej.

Grupa mogła się przekonać, ze smoki istnieją podobnie jak ludzie i nie jest to bajka, a ich świat nie jest tak odległy od naszego. Pomimo początkowych uprzedzeń możliwa jest współpraca i prawdziwa przyjaźń...

Dzieci i opiekunów urzekła fabuła, scenografia i kostiumografia, a także wybitna gra aktorów. Po przedstawieniu uczniowie wręczyli aktorom- smokom papierowe kwiaty z motywem lilii wodnej (pomysł wychowawcy) a reżyserowi własnoręcznie wykonany album o smokach.

Na pamiątkę zostało wykonanie niezwykłe zdjęcie. Serdecznie dziękujemy za możliwość obejrzenia spektaklu i polecamy go innym uczniom.

grupa X z wychowawcą

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.