REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 2030899
Aktualności świetlica 2019/2020
Dzień Dziecka

 
Dzień niezapominajki

Praca plastyczna z okazji Święta Polskiej Niezapominajki Hani W. z klasy 3c, która niesie ze sobą przesłanie- "Piękno, delikatność i kolory Niezapominajki mogą sprawić, że ludzie nie pozwolą, by Świat stał się wielką smogową dziurą".

 

 
Dzień niezapominajki

 
Wiosna w obiektywie

 
Wielkanoc

 
Dziękujemy

W tym trudnym czasie pamiętamy również o NICH!!

Dziękujemy !!!!


Karta Dla Medyka!

 
Święta w obiektywie

 
Międzynarodowy Dzień Książek

 
Wiosna

https://www.youtube.com/watch?v=_DBPHxUB6Uk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2tEwBZlh1Utr84SXk3hlG2Gf6cgdn5hcZol1ot1V6I-vyctLUrRDXKcoE

 

 

 
Cyknij wiosnę

https://wakelet.com/wake/a3c7040b-a4a0-4f37-b5ee-7e62443983c5?fbclid=IwAR1eR1w94-XcXEQqfgoTVFWvmDNPtUpJSZxmH9x-vyxJy-NlPAh_jUtVgL8

ZAPRASZAMY

 

 
Dzień Kolorowych Skarpetek

Dzień Kolorowych Skarpetek

21 marca - kalendarzowy pierwszy Dzień Wiosny, lecz nie tylko. Jest to również Światowy Dzień Zespołu Downa. Dzień ten obchodzony jest od 14 lat, zaś od 2012 roku również pod patronatem ONZ (Organizacji Narodów Zjednoczonych). Data 21 marca symbolizuje trzeci chromosom w dwudziestej pierwszej parze, którego obecność stanowi przyczynę zespołu Downa.

Pierwszą polską organizacją, która włączyła się w obchody w 2006 roku było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski „Jeden Świat” w Białymstoku (od 2009 roku: Integrujące Stowarzyszenie Jeden Świat im. prof. Zbigniewa Religi ).

W miarę możliwości przyłączamy się do akcji organizowanej na całym świecie – w tym także w Polsce, którą jest Dzień Kolorowych Skarpetek. Ubierzmy kolorowe, różnobarwne, niepasujące do siebie skarpetki. Tym gestem damy znak naszej solidarności, oraz tolerancji, ogromnego szacunku i wsparcia wszystkim tym osobom :)

A. Garczyńska

 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.