REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1704809
Archiwum roku szkolnego 2012/2013


Certyfikat

 

 
WYCIECZKA

Dnia 4.06.2013r pod naszą szkołę przyjechał autobus. Nie był to jednak zwyczajny autobus. Ten pojazd, wyglądający jak amerykański school bus zabrał nas na wspaniałą wycieczkę. Zwiedziliśmy Muzeum Motoryzacji w Ślęzy, gdzie mogliśmy podziwiać najbardziej unikatowe cuda motoryzacji, a następnie przeżyliśmy niesamowitą podróż w czasie dzięki lekcji muzealnej w Muzeum Powozów w Galowicach.

Wycieczka była rewelacyjna! Wszyscy wróciliśmy z ogromnymi uśmiechami na twarzach.

 

Elżbieta Sienkiewicz-Romańska

Magdalena Sutor

1 2 3 4 5 6 7 8

 
SZKOLNY PRZEGLĄD PIĘKNEGO CZYTANIA

18 czerwca odbyła się druga edycja „Szkolnego przeglądu pięknego czytania”. Uczestnikami przeglądu byli wyłonieni w klasowych eliminacjach uczniowie klas pierwszych i drugich. Przegląd odbywał się w dwóch etapach. Pierwszy polegał na prezentacji wcześniej przygotowanego i dowolnie wybranego fragmentu prozy. Podczas drugiego etapu uczestnicy losowali i czytali przed publicznością tekst nowy. Wystąpienia oceniało jury, w skład którego weszła Pani wicedyrektor Grażyna Warchoł i Pani Barbara Bierońska, pracująca w szkolnej bibliotece. Uczniowie prezentowali wysoki poziom umiejętności czytania i wykazali się pomysłowością w doborze repertuaru, co bardzo podobało się zgromadzonej publiczności. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w przeglądzie, a dwie uczestniczki – Aleksandra Kempińska z klasy 1b i Aleksandra Mącznik z klasy 2b – zostały wyróżnione otrzymując nagrody w postaci książek ufundowanych przez organizatorów przeglądu.

Kamila Sobaszek i Emilia Olejnik – Krupa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 28.06.2013r.

 

godz. 0900

  • uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie grup wychowania przedszkolnego ( w hali sportowej),

godz. 1000

  • spotkanie z wychowawcami w klasach, rozdanie świadectw,

 

świetlica w tym dniu pracuje  w godzinach: 650-900 , 1130-1700.

 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY KWIATY DLA MAMY

13 czerwca w MBP przy ul Kolistej we Wrocławiu odbyło się uroczyste rozdanie nagród i wystawa pokonkursowa XV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Kwiaty dla mamy. Współorganizatorem wystawy jest SP nr 24.

Na konkurs plastyczny „Kwiaty dla Mamy” wpłynęło około 300 prac ze szkól podstawowych i warsztatów plastycznych prowadzonych przez nauczycieli- plastyków. Wśród nich znalazły się  prace malowane na szkle, akwarele, orgiami, decoupage. Uczniowie naszej szkoły z klasy 1b, 2a i 2b pod okiem swoich wychowawców, wykonali prace plastyczne, które wzięły udział w konkursie.

Wśród wyróżnionych prac - Lena Bylicka uczennica klasy 2a, otrzymała wyróżnienie.

Natomiast prace : Weroniki Kordeusz- kl. 1b, Vanessy Lenik – kl. 1b, Aleksandry Rutkowskiej- kl. 1b, Gabrysi Brazukiewicz- kl.1b,  Martyny Tomusiak- kl. 2a, Kamili Patory – kl. 2a, znalazły się na wystawie pokonkursowej  w MBP przy ul Kolistej we Wrocławiu. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a nasza szkoła - pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.

Wszystkim  serdecznie gratulujemy.

Joanna Petri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 33


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.