REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1704786
Archiwum rok szkolny 2014/2015


Starożytne igrzyska olimpijskie

28 maja na szkolnym boisku odbyły się starożytne igrzyska olimpijskie. Zajęcia były połączeniem lekcji historii z lekcją wychowania fizycznego w klasach czwartych. Zeus, Hera oraz Afrodyta przybyli w tym dniu prosto z Olimpu, aby sprawdzić wiedzę czwartoklasistów na temat starożytnej Grecji i ogłosić zawody w klasycznym pięcioboju olimpijskim. Wszyscy uczniowie walczyli z wielkim zaangażowaniem, za co obie klasy zostały nagrodzone zwycięskim wieńcem laurowym.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

 
Konkurs MISTRZ SKRZYŻOWAŃ

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas czwartych

W poniedziałek 08 czerwca 2015, w godzinach 13.15-14.00 odbędzie się konkurs rozwiązywania „krzyżówek drogowych” z pierwszeństwa przejazdu na różnych skrzyżowaniach.

Są jeszcze wolne miejsca, więc serdecznie zapraszam do udziału.

Dla uczestników przewiduję oceny i nagrody rzeczowe.

 

Serdecznie pozdrawiam!

Sławomira Anna Jąkalska

 
UWAGA !!!

W związku ze zmianą wzoru legitymacji szkolnych wprowadzoną rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 grudnia 2014 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych informujemy, że zgodnie z § 2. 1. w/w rozporządzenia legitymacje szkolne wydane na drukach według dotychczasowych wzorów zachowują ważność do czasu ukończenia przez ucznia nauki w danej szkole, z zastrzeżeniem, że w legitymacjach szkolnych wydanych na drukach według dotychczasowych wzorów, na drugiej stronie tych legitymacji nad tekstem: „Poświadcza uprawnienie do ulg ustawowych przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego kolejowego i autobusowego”, wpisuje się odręcznie numer PESEL ucznia, a w przypadku osoby, która nie posiada numeru PESEL – serię i numer paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Wpis opatruje się małą pieczęcią urzędową szkoły. Wpisu dokonuje osoba upoważniona przez dyrektora szkoły.

 

W związku z powyższym informujemy, że należy zgłosić się do sekretariatu szkoły do P. Małgorzaty Wesołowskiej z legitymacją szkolną oraz numerem pesel dziecka w celu dokonania stosownego wpisu.

W świetle prawa legitymacje bez wpisanego numeru PESEL traktowane są jako nieważne i nie poświadczają uprawnień do ulgowych przejazdów.

 
Szkolny konkurs „Wiedzy o krajach anglojęzycznych” dobiegł końca!

Spośród wielu wspaniałych prac zostali wyłonieni zwycięzcy w kategoriach klas I-II oraz III‑IV. Miło nam ogłosić, że laureatami konkursu zostali:

Klasy I-II:

  1. Jakub Dojlido 2a
  2. Adam Cebula 2e
  3. Maria Bazan 1f

Wyróżnienia:

Julia Minartowicz 2a

Jakub Mraz 1a

Jan Jaśkiewicz 1c

 

Klasy III-IV:

  1. Julia Przybyłowicz 4a
  2. Julia Stawińska 4a

Wyróżnienie:

Zofia Biel 4a

 

Prace laureatów i pozostałych uczestników można podziwiać w holu szkoły.

Gratulujemy!

 
WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO – „KANGUR MATEMATYCZNY”

Znamy już wyniki konkursu matematycznego „Kangur matematyczny”.

W naszej szkole w konkursie udział wzięło 61 uczniów. Każdy z nich otrzymał nagrodę uczestnika – Magiczny wąż. Natomiast po ogłoszeniu wyników przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych na niektórych uczestników czekały dodatkowe nagrody i dyplomy. Najwyższy wynik w szkole oraz dyplom LAUREATA zdobył Mateusz Ciechowicz z klasy IV B. Dyplom z wynikiem bardzo dobrym otrzymał Bartłomiej Kozan z klasy IV A. Natomiast dyplomy z wyróżnieniem otrzymali: Hania Ciechowicz z klasy 3a, Weronika Wrona z klasy 3a, Adaś Dolasiński  z klasy 2e, Paweł Czujowski  z klasy 2e, Wojtek Listwan z klasy 2c, Gerard Wierciński z klasy 2c oraz Magdalena Nieplowicz
z klasy 2a.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH WYNIKÓW!

Urszula Jędrzejak


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 27


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.