Archiwum aktualności rok szkolny 2015/2016
Egzamin na kartę rowerową

Uczniowie klas czwartych po kilku miesiącach nauki przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

7 czerwca wszyscy pisali test teoretyczny, a 14 czerwca odbył się egzamin praktyczny z jazdy na rowerze, który przeprowadzili funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji.

Aby wydać uczniom karty, musimy mieć aktualne zdjęcia legitymacyjne. Proszę je jak najszybciej dostarczyć. (Prosiłam, by je przynieść do końca maja, ale większość uczniów tego nie zrobiła).

Przedstawiam kilka zdjęć z egzaminu. Jeśli chcielibyście Państwo dostać zdjęcia dzieci (w formie pliku) na pamiątkę, to proszę dać znać, a ja wyślę zdjęcia uczniów z poszczególnych klas do Wychowawczyń. Nie wszystkie wyszły mi ostro, ale coś da się wybrać :)

Gratuluję wszystkim zdającym :)

Sławomira Anna Jąkalska

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

I miejsce w Konkursie "Origami"

10 kwietnia 2016 r. (niedziela) odbył się finał VII Ogólnopolskiego  Konkursu Matematycznego  Origami "Żuraw" 2016. Poziom konkursu był bardzo wysoki i tym bardziej cieszy fakt, że debiutująca Zosia Biel, zdobyła ex aequo I miejsce w kategorii Szkół Podstawowych. Druga finalistka - Ola Słaby - zdobyła bezcenne doświadczenie.

Gratulujemy, zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

J. Lis

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Rekord czytania

W piątek 10 czerwca punktualnie o godzinie 10:00 hala sportowa zamieniła się w wielką czytelnię. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły z książkami w rękach usiedli i zanurzyli się w lekturze.  Wydarzenie to było częścią ogólnopolskiej akcji ustanawiania rekordu czytania w jednym momencie. W naszej szkole czytało 579 osób.

Więcej o akcji na stronie: http://www.czytamy.org/

Link do galerii: https://goo.gl/photos/ioCvp3zoiFbfwcRt5

Barbara Bierońska i Magdalena Sutor

Niebanalna lekcja kreatywności w Parku Południowym :)

W dniu 10 czerwca br. drużyna Destination Imagination "Krzyki" wraz z trenerkami p. Ewą Dymałą i p. Martyną Drzewiecką wybrały się na niecodzienną lekcję kreatywności do Parku Południowego. A tam… leżeliśmy na trawie i zastanawialiśmy się, co przypominają nam chmury i drzewa. Poznaliśmy też i omówiliśmy treść wyzwań drużynowych na nowy sezon DI. Ponadto dowiedzieliśmy się, dlaczego w Skandynawii jest tak czysto, a ludzie zamiast schodów ruchomych wybierają tradycyjne! Sezon Destination Imagination zwieńczyliśmy wspólnym posiłkiem. Do zobaczenia na zajęciach po wakacjach, które  oczywiście spędzimy kreatywnie!

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 28