REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 2004566
Archiwum Galeria Świetlica 2015/2016
WAŻNE!

Uwaga, Rodzice!

Przypominamy, że zgodnie z nowym regulaminem świetlicy, uczniowie zapisani do świetlicy w bieżącym roku szkolnym nie biorą udziału w rekrutacji na przyszły rok. Warunkiem gwarancji miejsca w świetlicy jest złożenie do sekretariatu wniosku o woli kontynuacji do 30 IV 2016 r. Wniosek można pobrać ze strony internetowej szkoły (zakładka "dokumenty do pobrania").

 
Przedszkolaki w grupie VI- Akcja "Mój starszy kolega/ koleżanka"

Przed świętami grupę VI odwiedziły przedszkolaki z grupy IX. Dzieci wzięły udział w zajęciach pt. "Wielkanocne tradycje" podczas których mogły wspólnie rozwiązywać działania matematyczne, uczestniczyć w zabawach ruchowych oraz obejrzeć prezentację związaną z tradycjami. Pierwszaki świetnie sprawdziły się w roli starszych kolegów i koleżanek pokazując przedszkolakom swoje podręczniki, salę oraz sprzęt do zabaw. Dziękujemy za wizytę :)

 
Spartakiada wiosenna

21 marca w Naszej szkole po raz pierwszy odbyła się Spartakiada Wiosenna. W zabawach sportowych udział wzięły klasy I – III. Wspólnie z wychowawcami świetlic, każda grupa przygotowała hasało zagrzewające drużynę do boju. Głównym celem Spartakiady była dobra zabawa i zachęcanie dzieci do sportu.

W Spartakiadzie udział wzięły wszystkie grupy świetlicowe z podziałem na kategorie wiekowe.  Dzieci chętnie rywalizowały ze sobą o zajęcie miejsc na podium. Różnorodne konkurencie umożliwiły każdemu sprawdzenie swoich umiejętności oraz dobrą zabawę. Każdy z nas wie jak ważną rolą w życiu małego człowieka odgrywa sport. Ćwiczenie poprzez zabawę wpływają na poprawę koordynacji ruchowej dzieci oraz usprawniają motorykę ciała. Wspólną zabawą zachęcamy uczniów do aktywności fizycznej.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetna zabawę i zaangażowanie.

Anna Jakubas

1 2 3 4 5 6 7 8

 
Humanitarium

10 marca dzieci z VII i VIII grupy świetlicowej wraz z wychowawczyniami odwiedzili Humanitarium. Wzięli udział w warszatach Szalona Piana, podczas których samodzielnie wyprodukowali kolorową pianę. Ponadto obejrzeli wystawy oraz przeszli przez labirynt, w którym dowiedzieli się wiele na temat światła, wody i złudzeń optycznych.

1 2 3 4 5 6 7 8

 
Akcja "Mój młodszy kolega, moja młodsza koleżanka"

Świetlica szkolna zorganizowała akcję pod hasłem "Mój młodszy kolega, moja młodsza koleżanka", której zadaniem jest organizacja wspólnych zajęć i zabaw uczniów klas 1 - 3 z przedszkolakami. Spotkania mają na celu integrację uczniów starszych z młodszymi, wspólną, dobrą zabawę, a przede wszystkim niwelowanie stresu związanego z przejściem dzieci na kolejny stopień edukacji.

1 2 3 4 5 6 7 8

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 15


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.