REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1882185
aktualnosci sportowe 2016/2017
ŚWIETNY WYSTĘP REPREZENTACJI SZKOŁY PODCZAS SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH!

W dniu 19 września na kąpielisku Morskie Oko odbyły się Finały Mistrzostw Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Wrocławskich.

W zawodach wzięło udział po 32 reprezentacje dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych z Wrocławia.

Dziewczęta z Naszej szkoły uplasowały się na bardzo dobrej 9 pozycji biorąc pod uwagę fakt, że w drużynie większość stanowiły czwarto i piątoklasistki możemy stwierdzić, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłym roku. Chłopcy natomiast ukończyli zmagania na świetnym 3 miejscu! Pierwszy raz w historii wywalczając awans do Finału Dolnośląskiego, który odbędzie się 10 października w Olszynie. Trzymamy kciuki za kolejny udany start!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

 

 
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE ZA ROK SZKOLNY 2016/2017

Nasza szkoła wywalczyła świetne miejsce we „Współzawodnictwie Sportowym Wrocławskich Szkół 2016/2017”. Na 69 punktujących placówek w rankingu końcowym zajęliśmy 7 miejsce we Wrocławiu! W kategorii  „Najaktywniejsza Szkoła” zdobyliśmy 2 miejsce w klasyfikacji generalnej! Natomiast w rankingu dolnośląskim zajęliśmy 27 miejsce na 543 startujące szkoły! Poniżej zamieszczamy cały ranking końcowy. Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom, którzy dzielnie reprezentowali szkołę w roku szkolnym 2016/2017. Wielkie brawa!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

WSP 2016/2017

WSP najaktywniejsi 2016/2017

Wspólzawodnictwo SZS "Dolny Śląsk"

 
MISTRZOSTWA WROCŁAWIA IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 19.05.2017r. na Polach Marsowych – terenie AWF Wrocław, odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w piłce nożnej dziewcząt.

Reprezentacja Naszej Szkoły po raz pierwszy uczestniczyła w tych zawodach, w których brały udział 23 szkoły z całego Wrocławia.

Drużyny podzielono na 7 grup po 3 zespoły. Dwie szkoły, które w poprzednim roku zajęły najwyższe miejsce awansowały automatycznie do dalszej rundy.

Przeciwniczkami naszych dziewcząt były ich rówieśniczki ze szkół nr 72 oraz 99 z Wrocławia. Oba mecze zakończyły się remisami 0:0 i dzięki 2 punktom za 2 remisy Nasza Szkoła zajęła 2 miejsce w swojej grupie i awansowała do 1/8 Finału.

Kolejny mecz był również bardzo wyrównany lecz ostatecznie przegraliśmy 0:1 ze Szkołą Podstawową nr 45, która jak się okazało później awansowała do półfinałów i była bardzo blisko zagrania w finale.

Nasze dziewczynki ostatecznie zajęły 9 miejsce w Mistrzostwach Wrocławia, co można uznać za sukces Naszej Szkoły.

Serdecznie gratulujemy !!!

 

Skład reprezentacji SP 16 Wrocław:

Alicja Szuster, Marta Komar, Pola Michalska, Pola Nowak, Natalia Basiak, Wiktoria Zuzo, Kinga Dąbrowska, Ewa Grzesińska, oraz Karolina Lasota.

Zapraszamy również do galerii zdjęć w zakładce „Sport w Naszej Szkole”.

 

Bogumił Włodarczyk

 
Kolejny turniej "Basketmanii" za nami!

Za nami kolejny turniej „Basketmanii”, który został rozegrany 14.05.2017r. w hali WKS „Kosynierka”. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny złożone w większości z uczniów II klas. W turnieju łącznie uczestniczyło prawie 20 zawodników z SP 16. Nasi chłopcy nie dali szans przeciwnikom i wygrali wszystkie cztery mecze. W ostatnim spotkaniu zagrały dwie nasze drużyny i zobaczyliśmy bardzo fajny mecz rozegrany w świetnej atmosferze stworzonej przez zawodników i rodziców. Bardzo cieszy duża frekwencja naszych uczniów i rodziców podczas zawodów rozgrywanych w hali WKS Śląsk Wrocław. Ponownie jesteśmy najliczniejszą grupą!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów w galerii w zakładce "sport w naszej szkole".

Dawid Mikoś

 
Młodzieżowe Igrzyska Sportowe „Szukamy talentów na The World Games”. Wywalczyliśmy bilet na wielki finał!

Za nami udany start w IV EDYCJA „Młodzieżowych Igrzysk Sportowych 2017 
- finałowe odliczanie”, które odbyły się 15.05.2017r. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 47 we Wrocławiu. W sportowej rywalizacji uczestniczyło 19 reprezentacji szkolnych w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-III i IV-VI. Gościem honorowym imprezy była Olimpijka, ambasador The World Games 2017 Renata Mauer-Różańska, która razem z Dyrektorem SP 47 dokonały uroczystego otwarcia zawodów. Nasi uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: przeciąganie liny, frisbee ( rzuty do bramki), strzały do celu (lacrosse, kajak polo, futbol amerykański), unihokej( tor przeszkód), mini kręgle, pokaz sumo (rodzic lub nauczyciel). Drużyna klas I-III świetnie wypadła w technicznych konkurencjach i uzyskała tyle samo punktów co trzecia drużyna. Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani tuż za podium. Około godziny 11.30 rywalizację rozpoczęło 10 zespołów szkolnych klas IV-VI, którzy spróbowali swoich sił w: przeciąganiu liny, frisbee( rzuty do bramki),strzały do celu (lacrosse, kajak polo, futbol amerykański), tor przeszkód z piłką do futbolu amerykańskiego, sumo. Tutaj nasi reprezentacji pomimo, że rywalizowali często z zawodnikami o dwa lata starszymi, zajęli świetne drugie miejsce i awansowali do wielkiego finału! Gratulacje dla dziewcząt i chłopców, którzy oprócz świetnego wyniku bardzo dobrze bawili się na turnieju. Brawo!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów w galerii w zakładce "sport w naszej szkole".

Magdalena Pasieka

Dawid Mikoś

 
UDANY WYSTĘP W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM !

Dnia 9.05.2017 na Stadionie Olimpijskim odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźni. Jak sama nazwa wskazuje uczniowie musieli  zmierzyć się z czteroma dyscyplinami lekkoatletycznymi jednego dnia. W skład czwórboju wchodzą: rzut piłeczką palantową, do wyboru: skok w dal bądź skok wzwyż (nasi uczniowie skakali w dal), bieg krótki na dystansie 60 metrów oraz bieg dłuższy: 600m dla dziewczynek i 1000m dla chłopców. Dziewczęta w składzie: Martyna Papierska, Zuzanna Gamrot, Aleksandra Rutkowska, Julia Cieślachowska, Dalia Kuchta, Kamila Wąs i Zofia Ździebło zajęły bardzo dobre trzecie miejsce, dające awans do zawodów rangi Strefy Wrocławskiej. Zaś chłopcy w bardzo młodym i obiecującym na przyszłość składzie zajęli 22 miejsce, nabierając cennego doświadczenia, które mamy nadzieje zaowocuje już w przyszłym roku.

Dziewczęta nie miały za dużo czasu na odpoczynek ponieważ dwa dni po wywalczeniu awansu stanęły na starcie Finału Strefy Wrocławskiej w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźni. W czwartek, 11.05 również na Stadionie Olimpijskim dziewczęta rozpoczęły rywalizację o wejście do finału wojewódzkiego. Dyscypliny pozostały te same, natomiast delikatnej rotacji uległ nasz skład. Niestety na Finał Strefy nie mogły pojechać z nami Zosia i Julka. Na miejsce dziewczynek do drużyny dołączyła Lena Maksalion. Dziewczyny poprawiały swoje wyniki sprzed dwóch dni prawie w każdej konkurencji, startowały świetnie ustanawiając nowe rekordy życiowe i kończąc zmagania na VI pozycji. Do Finału Wojewódzkiego awansowały bezpośrednio dwie najlepsze ekipy z każdej strefy oraz 4 drużyny z największą ilością punktów. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki z innych stref ponieważ szansa na awans dalej była możliwa. Niestety zabrakło nam niewiele, zajęliśmy bowiem drugie niepremiowane awansem miejsce. Mimo braku awansu jesteśmy bardzo dumni ze szkolnej reprezentacji, ponieważ jest to największy sukces w Czwórboju LA w naszej szkole. Dziewczynkom gratulujemy i życzy powodzenia w dalszych startach!

Aleksandra Szyrwiel

Bogumił Włodarczyk

 
II runda Igrzysk Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej Chłopców

W dniu 5.05.2017r. odbyła się II runda Igrzysk Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej Chłopców w strefie Wrocław Centrum.

Wszystkie mecze rozgrywane były na orliku przy ulicy Terenowej.

W grupie drugiej wraz z reprezentacją Naszej Szkoły znalazły się Szkoły Podstawowe nr 34 oraz 42.

Nasi młodzi chłopcy niestety oba mecze przegrali. W pierwszym pojedynku ulegli oni 1:5 Szkole Podstawowej nr 42, a jedyną honorową bramkę zdobył Maksymilian Guszpit z klasy 3b. W drugim meczu lepszy okazał się faworyt rozgrywek – Szkoła Podstawowa nr 34, która wygrała 5:0 z Naszą Szkołą. W meczu o pierwsze miejsce w grupie SP 34 nie dała szans SP 42 pokonując ich 7:2 i ostatecznie zajęła 1 miejsce w tabeli.

Mimo przegranych spotkań naszym chłopcom należą się wielkie brawa za postawę i walkę na boisku. Ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce w Strefie Centrum Wrocław. W przyszłym roku chłopcy będą o rok starsi i na pewno powalczą o lepsze miejsce.

Skład reprezentacji naszej szkoły w II rundzie Minipiłki Nożnej:

Kaspar Jakub, Malewicz Kacper, Szczepański Klaudiusz, Gałecki Marcin, Słowiński Wiktor, Mączyński Jan, Guszpit Maksymilian, Terpiłowski Kajetan oraz Wieczorek Mikołaj.

Bogumił Włodarczyk

 


 
Promocja The World Games wśród najmłodszych!

Dzień 12 kwietnia w klasie 1D mijał pod hasłem The World Games 2017. Na pierwszej lekcji dzieci miały okazję obejrzeć prezentację na temat Światowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich, które będą miały miejsce w tym roku we Wrocławiu. Oglądaliśmy filmiki z prawie wszystkimi dyscyplinami TWG, a na twarzach dzieci można było zobaczyć wyrazy zdziwienia, podziwu i zachwytu.
Druga lekcja została przeprowadzona wraz ze starszymi dziewczętami z klasy 5 A i C . Przy pomocy piłek edukacyjnych eduball układaliśmy hasła związane z The World Games. Podczas trzeciej lekcji nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję przełożyć teorię na praktykę – próbowali swych sił w dyscyplinach nieolimpijskich takich jak unihokej i kręgle.

Zapraszamy do obejrzenia zdjeć w galerii w zakładce "sport w naszej szkole".

D. Mikoś
A. Szyrwiel
M. Pasieka

 
Awans do II rundy Igrzysk Szkół Podstawowych w mini piłce nożnej chłopców !!!

W dniu 26.04.2017r. odbyła się I runda Igrzysk Szkół Podstawowych w mini piłce nożnej chłopców w strefie Wrocław Centrum.

Nasza Szkoła po raz pierwszy wzięła udział w tych zawodach i jak się okazało był to udany debiut.

Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 30 we Wrocławiu. Oprócz gospodarzy i naszej Szkoły Podstawowej nr 16 w grupie rywalizowała również Szkoła Podstawowa nr 17 z Wrocławia, która w pierwszym meczu pokonała SP nr 30 2:1 (1:1).

Nasi chłopcy zagrali pierwsze spotkanie z gospodarzami – SP nr 30.

Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 po bramce Maksymiliana Guszpita i ładnej akcji całego zespołu. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Olaf Kania po indywidualnej akcji i strzale z dystansu. Gospodarze odpowiedzieli bramką kontaktową i było 2:1. W samej końcówce wynik meczu na 3:1 ustalił Jakub Kaspar mijając bramkarza i strzelając do pustej bramki.

Do następnej rundy przechodziła tylko 1 drużyna, która zajęła 1 miejsce w grupie. W decydującym i bardzo wyrównanym meczu Nasza Szkoła pokonała Szkołę Podstawową nr 17 - 1:0 (0:0), a zwycięską bramkę pod koniec meczu strzelił Wiktor Słowiński.

Tym samym nasi chłopcy awansowali do II rundy Igrzysk Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej, co jest świetnym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy piątej (2 osoby), klasy czwartej (7 osób) oraz jedna osoba z klasy trzeciej. Drużyny przeciwne składały się w większości z uczniów klas szóstych i piątych.

Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w II rundzie, która odbędzie się 5 maja w piątek.

 

Skład reprezentacji Naszej Szkoły w mini piłce nożnej:

Kania Olaf, Kaspar Jakub, Szczepański Klaudiusz, Gałecki Marcin, Słowiński Wiktor, Mączyński Jan, Guszpit Maksymilian, Terpiłowski Kajetan, Wieczorek Mikołaj i Nowakowski Stanisław.

Zapraszamy również do galerii zdjęć w zakładce „Sport w Naszej Szkole”.

Bogumił Włodarczyk

 
KOLEJNY BARDZO UDANY WYSTĘP REPREZENTACJI SZKOŁY PODCZAS DOLNOŚLĄSKIEGO FINAŁU DRUŻYNOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWCYH!

W dniu 8 kwietnia na trasach wytyczonych pod Zamkiem w Oleśnicy odbył się Dolnośląski Finał Drużynowych Biegów Przełajowych. Trasa zawodów nie należała do łatwych, zawodnicy musieli pokonać wiele podbiegów i ostrych zakrętów zanim dotarli do mety.

W zawodach udział brali uczniowie szkół podstawowych z całego województwa. Tym milej jest nam oznajmić, iż z Oleśnicy wróciliśmy z przysłowiowym „workiem” pełnym medali.  Indywidualnie brąz wywalczyły dwie zawodniczki z naszej szkoły. W kategorii dziewcząt starszych nie zawiodła nas ZUZANNA GAMROT. Wśród dziewcząt młodszych medal tego samego koloru zdobyła MARTYNA PAPIERSKA.

W klasyfikacji drużynowej zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony! To dzięki niej do naszego „worka” z medalami mogliśmy dorzucić kolejne dwa krążki. ZŁOTO zdobyliśmy w kategorii dziewcząt młodszych (klasy III-IV)!  Nasze „złotka” biegały w następującym składzie (indywidualne miejsca w nawiasie): Martyna Papierska (3), Kamila Serafin (8),
Pola Michalska (11), Gabrysia Kopeć (12), Milena Szczyrba (20), Gabrysia Papierska (61 -  tutaj wielkie brawa ponieważ Gabrysia rywalizowała z dziewczętami o dwa lata starszymi!).

Brązowy medal wywalczyli panowie w kategorii chłopców młodszych (klasy III-IV).
W skład brązowej drużyny wchodzą:  Adam Opolski (16), Maks Guszpit (24), Marcin Kempa (38), Michał Nadeiko (42), Rajmund Niedośpiał (46), Karol Hamela (69). Proponujemy zapamiętać ten skład, ponieważ nic nie będzie stało na przeszkodzie aby ci sami chłopcy rywalizowali w tej samej kategorii za rok, ponieważ wszyscy wyżej wymienieni to uczniowie klasy III.

Dziewiąte miejsce zajęły dziewczęta starsze (klasy V-VI) w składzie: Zuza Gamrot, Kamila Wąs, Basia Forsztęga, Zosia Dyrkacz, Ala Szuster. Na XIII miejscu występ zakończyli chłopcy starsi (klasy V-VI): Mikołaj Ceglarski, Kacper Wiącek, Mateusz Pigan, Maciek Koperski, Mikołaj Sobolewski i Michał Marczak. W tym składzie również wszyscy będą mogli wystartować w tej samej kategorii w przyszłym roku!

Bardzo udany debiut w biegach przełajowych miał Filip Sobolewski, który zajął  6 miejsce w specjalnym biegu Sprawnego Dolnoślązaczka dla klas I uczestniczących w programie Mały Mistrz.

Tak bogatego w medale i udanego sezonu biegów przełajowych jeszcze nie mieliśmy w naszej szkole! Wszystkim startującym jeszcze raz serdecznie gratulujemy oraz trzymamy mocno kciuki za kolejny start, tym razem już na bieżni. Wielkimi krokami zbliża się czwórbój lekkoatletyczny, gdzie również postaramy się powalczyć o jak najwyższe lokaty.
Do zobaczenia 9 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii w zakładce "sport w naszej szkole".

Aleksandra Szyrwiel

Dawid Mikoś

 
BARDZO UDANY WYSTĘP REPREZENTACJI SZKOŁY PODCZAS INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH. ZŁOTY MEDAL DLA ZUZI GAMROT!

W dniu 4 kwietnia na terenie kąpieliska „Morskie Oko” odbyły się Finały Mistrzostw Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Wrocławskich. Trasa zawodów nie należała do łatwych, zawodnicy musieli pokonać na początku i na końcu odcinek po piasku, a na trasie zmagali się z wbieganiem pod górę oraz biegiem przez lasek.

W zawodach brało udział ponad 900 uczniów wrocławskich szkół, więc konkurencja była niemała. Tym milej jest nam oznajmić, że najlepszą zawodniczką szkół podstawowych została uczennica naszej szkoły, szóstoklasistka ZUZANNA GAMROT. Pokonała ona około 200 rywalek przybiegając na linie mety jako pierwsza!
W klasyfikacji drużynowej również zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony, bo nasze dziewczęta uplasowały się na IV pozycji. Spośród 10 osobowej reprezentacji, aż 5 dziewczynek ukończyło bieg w pierwszej 50tce. (18. Kamila Wąs, 36. Zosia Biel,37. Kamila Serafin, 49. Martyna Papierska).
Chłopcy generalną klasyfikację drużynową  zakończyli na miejscu dobrym XV. Spośród 8 osobowej reprezentacji 1 z zawodników ukończył bieg w pierwszej 50tce  - Olaf Kania 25 miejsce.
Pełni optymizmu patrzymy w przyszłość i występy naszych podopiecznych w kolejnych latach, ponieważ większość reprezentacji chłopców jak i dziewcząt to uczniowie klas V, IV a nawet i III!

Wszystkim startującym jeszcze raz serdecznie gratulujemy oraz trzymamy mocno kciuki za kolejny start. Już niedługo, bo w sobotę 8 kwietnia, największa impreza biegowa Szkolnego Związku Sportowego. Jedziemy do Oleśnicy na Finał Dolnośląskich Biegów Przełajowych!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów w galerii w zakładce "sport w naszej szkole".

Aleksandra Szyrwiel

Dawid Mikoś

 
Finał strefy centrum w Tenisie Stołowym

W Szkole Podstawowej nr 99 odbył się Finał strefy centrum Wrocław w drużynowych zawodach w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła wzięła po raz pierwszy udział w zawodach w tej dyscyplinie. Zarówno w turnieju dziewczynek jak i chłopców wzięło udział 12 szkół z naszej strefy. Drużynę dziewcząt z naszej szkoły reprezentowały: Alicja Szuster, Dalia Kuchta oraz Maja Cichocka. Dziewczynki wygrały jeden mecz oraz dwa przegrały. W efekcie czego zajęły 3 miejsce w grupie i tym samym 7 miejsce w całym turnieju.

Podobnie powiodło się chłopcom w składzie: Mikołaj Wieczorek, Maciej Drozdowski oraz Jakub Kaspar. Chłopcy wygrali swoje pierwsze spotkanie, następnie ulegli w drugim i w meczu o wyjście z grupy przegrali po wyrównanym meczu. Chłopcy również zajęli 7 miejsce w całych rozgrywkach.

Uczniowie zebrali cenne doświadczenie z zawodów, które pozwala mieć nadzieję na większe powodzenie na przyszły rok.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.

Bogumił Włodarczyk

 
Mistrzostwa Szkoły w Piłkarzykach Stołowych

 
Udany występ naszej reprezentacji w finale Strefy Centrum w mini siatkówce dziewcząt

Reprezentacja naszej szkoły w mini siatkówce dziewcząt w kategorii „4” tj. uczennic z rocznika 2004(klasy VI) i młodszych zajęła trzecie miejsce w strefie centrum na 17 drużyn biorących udział w rozgrywkach i awansowała do finałów Mistrzostw Wrocławia, które zostaną rozegrane po feriach. Nasze uczennice rozpoczęły zmagania od turnieju półfinałowego w którym wygrały oba mecze dzięki czemu awansowały do turnieju finałowego. W turnieju finałowym nasze uczennice przegrały tylko finał z SP 63 i zajęły w nim drugie miejsce ale ostatecznie zostały sklasyfikowane na miejscu trzecim ponieważ SP 97 ma automatycznie przyznane miejsce pierwsze w Strefie Centrum ze względu na posiadaną klasę sportową oraz bardzo dobre wyniki każdego roku w rozgrywkach miejskich. Obie tury zawodów zostały rozegrane w naszej szkole i w osiągniętym sukcesie bardzo pomógł nam doping naszych uczniów. Czekamy na kolejny etap rozgrywek z wiarą w udany występ. Dobry wynik uzyskały również nasze reprezentantki w kategorii „3” czyli uczennic z rocznika 2005 i młodszych. Dziewczęta wygrały oba mecze w pierwszej fazie rozgrywek i awansowały do finałów strefy centrum gdzie musiały uznać wyższość przeciwniczek i ostatecznie zajęły piąte miejsce w strefie Centrum co jest dobrym wynikiem biorąc pod uwagę fakt, że w naszej reprezentacji połowa dziewczynek była młodsza minimum o rok od zawodniczek  pozostałych drużyn.

Gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki za sukces w dalszym etapie rozgrywek.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji w galerii w zakładce „sport w naszej szkole”.

Krzysztof Lewkowicz

 
Mini koszykówka dziewcząt – 5 miejsce w mistrzostwach Wrocławia!

Drużyna dziewcząt zajęła 5 miejsce w mistrzostwach Wrocławia w mini koszykówce! Nasze zawodniczki swoją długą drogę rozpoczęły 24.10.2016r. od zwycięstwa w zawodach eliminacyjnych strefy Centrum. Następnie awansowały przez pięć kolejnych szczebli rozgrywek i dotarły do mistrzostw Wrocławia. Dnia 26.01.2017r. w ćwierćfinale mistrzostw Wrocławia nasza drużyna rozegrała dwa mecze, udało nam się wygrać jedno spotkanie i dzięki temu zdobyliśmy świetne 5 miejsce wśród Wrocławskich szkół! Gratulujemy naszym walecznym zawodniczkom!

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji w galerii w zakładce "sport w naszej szkole".

Katarzyna Krychowska

Dawid Mikoś

 
Nasza szkoła została wyróżniona przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy w ramach współpracy.

 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 5 z 8


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.