REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1606394
Ogłoszenia
Uroczyste rozpoczęcie

 
Uwaga rodzice

Szanowni Rodzice!


W dniach od 29.07-02.08.2019r.oraz od 26-30.08.2019r. w godz. od 08:00-13:00 można podpisać umowę
na obiady na rok szkolny 2019/2020 u Intendenta  w budynku przedszkolnym.  Druk umowy zamieszczony jest na stronie szkoły
w zakładce stołówka. Umowę należy wypełnić w dwóch egzemplarzach.
Prosimy o kompletne uzupełnianie umowy. Konieczny jest nr rachunku bankowego.
Ułatwi to organizację na początku września.

Serdecznie zapraszamy !

 
Wakacje

 
Sprawozdane z konkursów, za rok szkolny 2018/2019

ROK SZKOLNY 2018/2019- sprawozdanie

GRATULUJEMY SUKCESÓW!!!

uczniom i nauczycielom!

Sprawozdania z konkursów, za rok szkolny 2018/2019

 
Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

  • I miejsce w klasyfikacji końcowej w rankingu współzawodnictwa sportowego na aktywniejszą szkołę we Wrocławiu
  • V miejsce w klasyfikacji końcowej w rankingu współzawodnictwa sportowego we Wrocławiu
  • I miejsce w finale strefy wrocławskiej w unihokeju chłopców
  • III miejsce w finale strefy wrocławskiej w unihokeju dziewcząt
  • II miejsce w finale Dolnośląskim w unihokeju chłopców
  • III miejsce w strefie centrum w minikoszykówce dziewcząt
  • VI miejsce dziewcząt w mistrzostwach Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych
  • VIII miejsce chłopców w mistrzostwach Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych
  • udział w zawodach z cyklu „Lekkoatletyka Dla Każdego”
  • IV miejsce w strefie centrum w minikoszykówce chłopców
  • III miejsce w strefie centrum w minikoszykówce dziewcząt i VII miejsce w mistrzostwach Wrocławia
  • IV miejsce w strefie centrum w mini piłce ręcznej chłopców
  • III miejsce w klasyfikacji drużynowej Finału Mistrzostw Wrocławia Indywidualnych biegów przełajowych chłopców
  • VII miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Czwórbój LA chłopców
  • I miejsce w trójboju lekkoatletycznym Martyny Papierskiej w finale dolnośląskim zawodów LDK
  • II miejsce w skoku w dal Martyny Papierskiej w finale dolnośląskim zawodów LDK
  • II miejsce w skoku w dal Martyny Papierskiej podczas Mistrzostw Dolnego Śląska Dzieci w lekkiej atletyce
  • VI miejsce w finale wrocławskim w piłce ręcznej dziewcząt
  • II miejsce w finale dolnośląskim zawodów LDK w biegu na 600m – G. Kopeć
  • IV miejsce podczas Mistrzostw Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych – M. Papierska
  • IX miejsce podczas Mistrzostw Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych G. Kopeć
  • III miejsce podczas Mistrzostw Wrocławia w lekkoatletycznym czwórboju przyjaźni
  • XII miejsce w finale wojewódzkim lekkoatletycznego czwórboju przyjaźni
  • I miejsce podczas Mistrzostw Wrocławia w Lekkoatletycznych Indywidualnych Igrzyskach Dzieci – M. Papierska – skok w dal
  • II miejsce podczas Mistrzostw Wrocławia w Lekkoatletycznych Indywidualnych Igrzyskach Dzieci - (W.Wolsza, M.Papierska. K.Serafin, G.Kopeć) – sztafeta szwedzka
  • I miejsce podczas Mistrzostwach Województwa – Indywidualne Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci – Skok w dal – Martyna Papierska
  • III miejsce podczas Mistrzostwach Województwa – Indywidualne Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci – (W.Wolsza, M.Papierska. K.Serafin, G.Kopeć) – sztafeta szwedzka
  • III miejsce podczas Mistrzostw Wrocławia w Trójboju Lekkoatletycznym i awans do finału wojewódzkiego klas II
  • VI miejsce podczas Mistrzostw Wrocławia w Trójboju Lekkoatletycznym i awans do finału wojewódzkiego klas III
  • IV miejsce podczas Mistrzostw Wrocławia w Trójboju Lekkoatletycznym i awans do finału wojewódzkiego klas I
  • IX miejsce podczas Mistrzostw Wrocławia w Trójboju Lekkoatletycznym i awans do finału wojewódzkiego klas IV
  • IV miejsce w strefie centrum minisiatkówka „3” dziewcząt
  • V miejsce w Finale Miejskim minisiatkówka „3” chłopców
  • VI miejsce w Finale Miejskim minisiatkówka „4” dziewcząt
  • IX miejsce w Finale Miejskim minisiatkówka „4” chłopców
  • V miejsce w Finale Miejskim tenis stołowy chłopców
  • III miejsce w Finale Miejskim tenis stołowy dziewcząt
  • X miejsce finał strefy wrocławskiej dziewcząt tenis stołowy
  • IV miejsce w Finale Miejskim piłka nożna dziewcząt
  • IX miejsce w Finale Miejskim piłka nożna chłopców
  • Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia LA chłopców – VI miejsce we Wrocławiu w biegu na 60 metrów Piotr Rawski, V miejsce we Wrocławiu w biegu na 300 metrów Adam Opolski, I miejsce we Wrocławiu rzut piłeczką palantową Klaudiusz Szczepański, IV miejsce we Wrocławiu szwedzka sztafeta
  • III miejsce w klasyfikacji drużynowej Finału Mistrzostw Wrocławia Indywidualnych biegów przełajowych chłopców
  • VII miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Czwórbój LA chłopców
  • bardzo dobre występy chłopców w zawodach basketmanii organizowanej przez WKS Śląsk Wrocław – sporo wygranych spotkań (rozgrywki bez klasyfikacji końcowej)
  • dobre występy dziewcząt w zawodach organizowanej przez 1KS Ślęza Wrocław (rozgrywki bez klasyfikacji końcowej)
 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Informujemy, że Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego. Zgodnie z tym,

uczniowie odbiorą świadectwa w środę 19 czerwca. To będzie ostatni dzień zajęć dydaktyczno-wychowawczych w tym roku szkolnym.

 

Spotkania z wychowawcami w salach i wręczenie świadectw:

kl. 1-2, godz. 9.00:

0.060

1a

B. Waincetel-Tabor

0.061

1b

D. Gołębiowska

0.062

1c

M. Łabentowicz

0.063

2a

R. Piotrowska-Kruczek

0.064

2b

M. Sanigórska

1.059

2c

M. Symber

 

kl. 3-6, godz. 10.00:

0.063

3a

R. Doroba

0.062

3b

M. Łabentowicz

0.060

3c

M. Kamińska

0.061

3d

Z. Czyszczoń

0.066

4a

A. Kaźmierska

0.067

4b

E. Misiejuk

0.068

4c

I. Kowalik

0.069

4d

A. Barańska

0.070

4e

M. Herkt

0.071

5a

A. Szyrwiel

1.058

5b

M. Koroluk

1.061

5c

A. Ziober

0.064

5d

M. Sanigórska

1.059

5e

M. Sakowicz

1.069

6a

E. Szabała

1.070

6b

A. Wasiak

1.065

6c

M. Kocowicz

1.064

6d

K. Aksamit

1.067

6e

K. Krychowska

 
Plakat

 
Plakat

 
plakat informujący o festynie osiedlowym Osiedla Krzyki - Partynice.

 
Uwaga Rodzice!!!

Uwaga Rodzice!!!

Uczniowie, którzy chcą skorzystać  
z obiadu na stołówce szkolnej w dniu 19.06.2019r.-zakończenie roku szkolnego, powinni zostać wpisani
na listę znajdującą się na portierni do dnia 14.06.2019r.

Intendent ZSP16

 
Lista instytucji wspierających dzieci i rodziców w trudnych sytuacjach

Szanowni Państwo,


poniżej znajduje się link do listy instytucji wspierających dzieci i rodziców w trudnych sytuacjach.

 

http://www.zsp16.wroclaw.pl/sp16/dok/listainstytucji.pdf

 
Plakat

 
SZKOŁY I PLACÓWKI OŚWIATOWE ORGANIZUJĄCE PÓŁKOLONIE - Ferie Letnie 2019 r

SZKOŁY I PLACÓWKI OŚWIATOWE ORGANIZUJĄCE PÓŁKOLONIE - Ferie Letnie 2019 r

 
Życzenia.

 
Zajęcia opiekuńcze podczas strajku

 
Spotkanie informacyjne w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Spotkanie informacyjne w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

odbędzie się 1.03.2019 r. w bibliotece szkolnej:

w godz. 8.30 – 9.30  dla rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 16 we Wrocławiu,

w godz. 10.30 – 11.30 dla rodziców ubiegających się o miejsce dla dzieci w oddziałach przedszkolnych w Przedszkolu nr 16 we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy

Dyrektor ZSP nr 16 we Wrocławiu wraz z nauczycielami

 
Poczta Walentynkowa

POCZTA   WALENTYNKOWA

W związku ze zbliżającym się dniem Św. Walentego uruchamiamy Pocztę Walentynkową.

W środę (13 lutego) w holu szkoły dostępna będzie skrzynka.

Kartki powinny być w kopertach, na której należy umieścić imię i nazwisko oraz klasę ucznia, któremu chcecie wysłać taką kartkę.

 

Nasz listonosz 14 lutego o godz.  11 zabierze skrzynkę i zacznie roznosić kartki.

 

 
Trener osiedlowy

 
Zgodnie z Zielonym Kalendarzem Edukacyjnym rozpoczęliśmy Miesiąc Oszczędzania Energii

 
Rekrutacja

 
KIERMASZ

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 1 z 6


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.