plakat informujący o festynie osiedlowym Osiedla Krzyki - Partynice.

Uwaga Rodzice!!!

Uczniowie, którzy chcą skorzystać
z obiadu na stołówce szkolnej w dniu 19.06.2019r.-zakończenie roku szkolnego, powinni zostać wpisani
na listę znajdującą się na portierni do dnia 14.06.2019r.

Intendent ZSP16

Lista instytucji wspierających dzieci i rodziców w trudnych sytuacjach

Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się link do listy instytucji wspierających dzieci i rodziców w trudnych sytuacjach.

SZKOŁY I PLACÓWKI OŚWIATOWE ORGANIZUJĄCE PÓŁKOLONIE - Ferie Letnie 2019 r

Życzenia.

Zajęcia opiekuńcze podczas strajku

Oświadczenie Woli Kontynuacji

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że z dniem 20 marca 2019 r. upływa termin składania Oświadczenia Woli Kontynuacji pobytu dziecka w świetlicy szkolnej na rok szkolny 2019/2020. Dokument należy pobrać ze strony internetowej szkoły i osobiście złożyć w sekretariacie.

Po tym terminie należy na nowo złożyć Kartę Zapisu Dziecka do świetlicy zgodnie z Regulaminem Świetlicy SP 16.

Oświadczenie Woli Kontynuacji

Szanowni  Państwo!

Informujemy, że od  1 marca do 20 marca 2019r. można składać  Oświadczenie Woli Kontynuacji pobytu dziecka w Świetlicy Szkolnej na rok szkolny 2019/2020.

Oświadczenie należy pobrać ze strony internetowej szkoły zakładka „Dokumenty do pobrania -  Oświadczenie Woli Kontynuacji” .

Kompletne wnioski należy składać w godzinach pracy sekretariatu tj. 715 – 1515 do 20.03.2019r.

Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrzone.  Należy na nowo wziąć udział w rekrutacji do świetlicy szkolnej zgodnie z Regulaminem Świetlicy SP 16.

Spotkanie informacyjne w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

odbędzie się 1.03.2019 r. w bibliotece szkolnej:

w godz. 8.30 – 9.30  dla rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 16 we Wrocławiu,

w godz. 10.30 – 11.30 dla rodziców ubiegających się o miejsce dla dzieci w oddziałach przedszkolnych w Przedszkolu nr 16 we Wrocławiu.

Dyrektor ZSP nr 16 we Wrocławiu wraz z nauczycielami

Poczta Walentynkowa

POCZTA   WALENTYNKOWA

W związku ze zbliżającym się dniem Św. Walentego uruchamiamy Pocztę Walentynkową.

W środę (13 lutego) w holu szkoły dostępna będzie skrzynka.

Kartki powinny być w kopertach, na której należy umieścić imię i nazwisko oraz klasę ucznia, któremu chcecie wysłać taką kartkę.

Nasz listonosz 14 lutego o godz.  11 zabierze skrzynkę i zacznie roznosić kartki.

Trener osiedlowy

Zgodnie z Zielonym Kalendarzem Edukacyjnym rozpoczęliśmy Miesiąc Oszczędzania Energii

KIERMASZ

Główny Inspektor Sanitarny

Życzenia

„I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

"Wymienianie się jest fajne”

Dnia 6.12.2018r. z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległosci WOLONTARIAT szkolny przygotuje 100 pysznych kanapek. Akcja zostanie połączona ze zbiórką artykułów higienicznych dla wychowanków domu małego dziecka (żel pod prysznic, dezodorant, perfumy itp.)
W tym dniu tz. 6 grudnia przynosimy kosmetyki i wymieniamy na kanapki*.

*Z racji, że zbiórki artykułów połączona jest z 100 rocznicą odzyskania niepodległości będzie dostępnych tylko 100 kanapek. Jednoczesnie zachęcamy do włączenia się do akcji w momencie kiedy wszystkie kanapki zostaną już zjedzone.

Startujemy o 9:10!!
ZAPRASZAMY☺