REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1804769
Archiwum świetlica 2017/2018


„Zajęcia otwarte dla rodziców - Dzień Rodziny”

Dnia 29.05.2018r. we wtorek odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców z klasy Ic pt: „Dzień rodziny”. Spotkanie składało się z pięciu części:

·         recytacja wierszy przez dzieci,

·         odsłuchiwanie przez rodziców zarejestrowanych wcześniej nagrań, gdzie dzieci odpowiadały na pytania: „co to jest rodzina?” oraz „z jakich członków składa się dana rodzina?”, a rodzice na podstawie odsłuchanego tekstu mieli za zadanie rozpoznać swoje dziecko,

·         rozpoznawanie przez rodziców swoich portretów namalowanych wcześniej przez dzieci

·         tworzenie przez dzieci wraz z rodzinami przepięknych talerzyków z owoców,

·         wylosowanie karteczki przez dzieci i rodziców i na jej podstawie malowania twarzy.

Podczas całej zabawy można było zauważyć radość w oczach dzieci jak i rodziców, dziadków, rodzeństwa oraz innych członków rodzin.  Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z odbytych zajęć.

Danuta Kołodziej

Małgorzata Symber

 
NIE TYLKO RYWALIZACJA SPORTOWA JEST WAŻNA. DAWAĆ INNYM RADOŚĆ TO TYGRYSIA FRAJDA.

W dniu naszego święta – Międzynarodowy Dzień Dziecka – mieliśmy możliwość podzielenia się sportową radością z innymi dzieciakami.Wspólna zabawa i uśmiech rówieśników to frajda porównywalna do zdobycia medalu. Nasza ekipa wzięła udział w pokazach w ramach eventu LETNIA PRZYGODA (piątek i sobota), zorganizowanego w Pasażu Grunwaldzkim.

Duże dzięki za udział „tygrysiątkom”: Alicja i Filip Kosydor, Mateusz i Kacper Bielerzewscy, Małgorzata Stankiewicz, Jagoda Chorociej, Wojtek Wartecki, Łukasz Dukiel, Marcel Bielawski, Kajetan Danko.

Oss,

Stefan G. Giliński

 
Edubal

W ramach zajęć integracyjnych klasy 4c i 6a ćwiczyły umiejętności z zakresu edukacji motoryczno – ruchowej z edukacją językową. Ćwiczenia te pomagają w kształceniu, doskonalą zdobyte umiejętności i służą poznaniu dziecka z wszystkimi jego możliwościami zarówno motorycznymi jak i językowymi.

Katarzyna Krychowska

Anna Wasiak

 
Wielki sukces Adama w konkursie „Pożeracze książek”!

Uczeń naszej szkoły – Adam Biel zdobył II miejsce w IX Wrocławskim Konkursie Pożeracze Książek organizowanym pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Adam pokonał kilkudziesięciu rywali i wykazał się świetną znajomością dwunastu książek.
Serdecznie gratulujemy!

 
NASZA KLASA JEST NA MEDAL „Dzisiaj mam dobry dzień”

Nasze spotkania z Panią socjoterapeutką dobiegają pomału do końca. Tym razem na  zajęciach układaliśmy w grupach krótkie opowiadania na temat naszego dobrego dnia i udanej zabawy. Następnie przedstawiciel bądź przedstawiciele grup dokonywali prezentacji. Ćwiczenie byłą doskonalą okazją do dzielenia się doświadczeniem, doskonaleniem współpracy oraz  ćwiczeniem wystąpień publicznych. Elementy współpracy i naśladownictwa poćwiczyliśmy  w zabawie „lustro”. Był też relaks. Tym, razem były to zabawy ze śpiewem, miedzy innymi: „Jaworowi ludzie”, „Po szerokim stawie”, „Dwa koła”. Były też ilustracje ruchowe wierszy i ćwiczenia ortofoniczne. To był udany i dobry dzień.

Uczniowie klasy 1c

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 51


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.