REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1804838
Archiwum świetlica 2017/2018


Konkurs pięknego czytania

28 maja w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów klas 1 – 3. Celem konkursu jest zachęcanie dzieci do czytelnictwa, budzenie w nich zainteresowania wartościową literaturą, kształtowanie umiejętności pięknego czytania oraz stworzenie możliwości zaprezentowania jej przed szerszą publicznością. Uczniowie czytali przygotowane przez siebie teksty oraz musieli zmierzyć się z fragmentami przygotowanymi przez komisję. W tym roku poziom uczestników był wysoki i bardzo wyrównany, dlatego jury zdecydowało się wyłonić laureatów oraz osoby wyróżnione.

Laureaci

Matylda Bielawska, klasa 1b

Lena Boszko, klasa 2a

Maja Tomaszewska  - Lelo, klasa 3a

Oliwia Ptaszek, klasa 3b

Wyróżnienia

Michał Woźniak, klasa 3e

Anastazja Derevianko, klasa 3f

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu.

ZEW

 
Volleymania w SP16!

Przez cały rok szkolny zawodnicy nasze Szkoły bardzo ciężko trenowali i startowali w turniejach projektu Vollymania. Przez cały czas trwania rozgrywek nasi Reprezentanci utrzymywali się w najwyższej, pierwszej lidze! Jest to bardzo trudne osiągnięcie! W minioną sobotę odbył się turniej finałowy, w którym nasi uczniowie zaprezentowali się wyśmienicie. Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko! Reprezentacja dziewcząt (grająca w kategorii „3” klas 5) zdobyła ostatecznie 5 miejsce we Wrocławiu, a reprezentacja chłopców (kategoria „3” klas 5) ostatecznie uplasowała się na wspaniałym 6 miejscu! Wszystkim zawodnikom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnej edycji projektu!

Skład dziewcząt:

Martyna Papierska, Magdalena Nieplowicz, Lena Michałków, Weronika Wolsza,

Skład chłopców:

Maksymilian Nowotnik, Jan Mączyński, Jakub Mraz

Magdalena Pasieka

 
Kolorowy Zawrót Głowy

W piątek 25.08 w klasie 4a odbyły się warsztaty "Kolorowy Zawrót Głowy" przeprowadzone przez uczniów Europejskiego Technikum Menedżerskiego we Wrocławiu. Zajęcia odbywały się pod kierunkiem profesjonalnych instruktorów fryzjerstwa. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy cieszyli się z możliwości zmiany swoich fryzur.


Anna Wasiak

 
Wrzutki matematyczne

Ostatnie w tym miesiącu wrzutki matematyczne było czuć na korytarzach :)

Zajęcia zaczęliśmy gimnastyką, a następnie Pani Ewa wprowadziła nas w świat ułamków za pomocą kartki papieru, którą składaliśmy wg instrukcji. Na koniec mieliśmy pokolorować określoną ilość pól i nazwać część jaką kolorujemy. W trakcie przygotowywania gofrów wypełnialiśmy tabelę ze składnikami, a w najprzyjemniejszej części zajęć mogliśmy spróbować pysznych gofrów. Po skończonej pracy, posprzątaliśmy po sobie, szanując tym samym prace innych osób w naszej szkole.

Z ogromnymi podziękowaniami dla Pani Ewy i naszych wychowawców- uczniowie klas 3

 
Życzliwek

21 maja już przed ostatni raz chodzili uśmiechnięci, życzliwi, ubrani w żółte koszulki- uczniowie.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 51


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.