REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1804753
Archiwum świetlica 2017/2018


Wyjście na lody

Korzystając z pięknej, słonecznej pogody i powiewów nadchodzącego lata klasa 1a  postanowiła schłodzić się nieco w pobliskiej lodziarni. Uczniowie mieli okazję wybrać smak lodów i kupić je u przemiłej pani sprzedawczyni. A później pozostała jedynie sama przyjemność zjedzenia wszystkich słodkości. Miny dzieci mówią same za siebie!

 
Działania Szkolnego Wolontariatu

Szkolny Wolontariat dołącza się do różnych akcji, ale także działa niezauważenie na terenie szkoły i przedszkola. Wolontariusze od około dwóch miesięcy odwiedzają dzieci w świetlicach i pomagają im odrabiać lekcje, grają w gry lub organizują zabawy w sali i na powietrzu. Na tym ich pomoc się nie kończy, ponieważ w wolnych chwilach zaglądają również do przedszkola, gdzie czytają bajki i bawią się z najmłodszymi.

W podziękowaniu za uczestnictwo w akcji "Nie bądź sknera kupa pampera" Szkolny Wolontariat dostał pierwsze podziękowanie>>>

 
Piknik z niespodzianką – czyli Dzień Dziecka w klasie 1c

W piątek nasza klasa bawiła się wspaniale na pikniku w Parku Południowym. Został on zorganizowany z okazji naszego święta – Dnia Dziecka. Przepiękna pogoda, dobry humor to tylko dodatki do niespodzianki, która na nas czekała. Najpierw udaliśmy się na nasze ulubione lody, które w tak upalny dzień smakowały jeszcze lepiej niż zwykle. Następnie w dobrych humorach poszliśmy do Parku Południowego. Tam urządziliśmy sobie piknik klasowy. Graliśmy w piłkę, bawiliśmy się w chowanego, jedliśmy pyszne „małe co nieco”, puszczaliśmy do „nieba” kolorowe balony. Niestety co dobre szybko się kończy. Piknik okazał się wspaniałym prezentem. Zabawa i dobry nastrój towarzyszył nam przez cały dzień.

Uczniowie klasy 1c

 
Ali Baba i czterdziestu rozbójników

6 czerwca w naszej szkole wydarzyło się coś niesamowitego!
Rodzice dzieci z klasy 3h przygotowali na koniec Roku Szkolnego przedstawienie dla swoich dzieci.
Rodzice wybrali "Ali Babę i 40 rozbójników", aby każdy rodzic miał rolę.
Dzieci były przeszczęśliwe i ogromnie dumne ze swoich rodziców. Nie spodziewały się takiego prezentu.
Przedstawienie, było tak profesjonalnie przygotowane, że aż żal, że występ był jednorazowy!
Jestem ogromnie wdzięczna rodzicom za ich trud, chęć współpracy i radość którą dali dzieciom i mnie.
Anna Sorsa

 
Dzień Dziecka

30 maja klasa 3e wybrała się na wcześniejsze obchody Dnia Dziecka.
Najpierw relaksowaliśmy się w grocie solnej. Po prawie godzinnym leniuchowaniu nadszedł czas na pyyyyyyszne lody i szaleństwa w Ogrodzie Staromiejskim. Aż żal było wracać do szkoły....
Pola Fedyszyn

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 51


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.