REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1269822
Europejki Dzień Numeru Alarmowego 112 w grupie VII

W czwartek 11 lutego dzieci obchodziły Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Przypomnieliśmy sobie, co to za numer, do czego służy i kto go obsługuje. Ponadto utrwaliliśmy z pomocą wierszy numery alarmowe do straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego. Wspólnie omawialiśmy ilustracje przedstawiające różne niebezpieczne sytuacje, uzasadnialiśmy, które służby ratunkowe należy wezwać. Obejrzeliśmy także, krótki filmik edukacyjny utrwalający wszystkie numery alarmowe. Dzieciaki z grupy VII doskonale już wiedzą, jakie są zasady zgłaszania zagrożenia – wiedzą, że należy podać rodzaj zagrożenia, określić miejsce i co najważniejsze na numery alarmowe nie wolno dzwonić dla zabawy.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.